Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Yemek Fotoğrafçısı

Yemek Fotoğraf Çekim Hizmeti

Menü ve Gıda tanıtımları için profesyonel fotoğraf çekimine büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Sosyal medyanın da geniş bir ağa sahip olması bununla birlikte sosyal medya da görsel tanıtımın önemini arttırmıştır. Yaptığımız tüm gıda fotoğraf çekimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yemek Fotoğrafçılığı

Yemek fotoğrafçılığı sektöründe bir çok örnek fotoğraf çekimi ve referansla hizmetinizdeyiz. Yemek ve gıda fotoğrafçıları restaurantların menü, bilboard, ve online çalışmalarında kaliteli görseller kullanımında büyük rol oynar.

Burada sunumu yaptığımız yemek fotoğrafları Beylikdüzü Shapka Restaurant & Cafe’nin menü ve cam giydirmelerinde kullanılmak üzere çekimi gerçekleşmiştir.

Gıda ve Reklam Fotoğrafçılığı

Gıda üreticilerinin büyük marketlere ve pazarlara girebilmesi için kurumsallığa ve reklama çok büyük önem vermesi gerekmektedir. Bununda en önde gelen kuralı çok iyi bir ambalajdır ve bu ambalaj ile birlikte ürünün reklamının yapılmasıdır. Bir çok ürün gibi gıda sekötür de  artık online platformlarda veya sosyal medya platformlarda ürünün tanıtılması tüketicilerin dikkatini çekmek oldukça zordur. Bu yüzden ürünün kalitesini ve ambalajı doğru yansıtacak profesyonel fotoğraf çekimleri gerekir. NESS Reklam Ajansı olarak reklam çekimi yaptığımız bazı gıda fotoğraf çekimlerine  örnekler inceleyebilirsiniz.

Sunumunuzun Menüdeki Önemi

Aşçınızın yemek sunumunu müşterilerine direk anlatmanın en kolay ve kaliteli yolu fotoğraflı menüdür. Menüdeki tüm gıda ürünlerinizin sunumlarını en profesyonel şekilde sunmanız müşterilerinizinde ne sipariş verdiğini bilmesi daha kolay satış yapabilmenize yardımcı olur. Bunun aksine sunumlarınızı göstermeden satış yapmak sonrasında bir çok soruna davetiye çıkarır. Günümüzdeki rekabetten dolayı çeşitlilik ve farklılık yarışı müşterilerinde her gün yeni bir yiyecekle tanışmasına sebep oluyor bu neden yeni bir ürününüzün tanıtımı ve satışını menünüzde görsel olarak sunmanız sizin için en doğru yol olacaktır.

Fotoğraf Çekimi için iletişim :

www.nessreklam.com/iletisim

0 212 450 50 40

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: