Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Wirtgen Group Fuar Fotoğraf Çekimi

Fuar Fotoğraf Çekimi, firmaların sahip olduğu çeşitli ürünlerin, iş sektörüne kazandırılması için gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimlerindeki öncelikli amaç fuar merkezinde bulunan marka ve firmaların, ürettiği veya tedarik ettiği ürünleri hedef kitleye ulaştırmaktır. Yapılan fuar fotoğraf çekimleri, firmanın sahip olduğu İnternet platformlarında, katalog ve broşür çalışmalarında yer alarak, tanıtım aracı rolünü üstlenmektedir.

Fuar Fotoğraf Çekimlerinin Amacı Nedir?

Fuarlar, belirli bir zaman ve mekan içerisinde gerçekleşen ürün ve hizmet tanıtım organizasyonlarıdır. Firma ve markalar sahip oldukları ürün ve hizmetlerin tanıtımını, fuar merkezlerinde gerçekleştirerek, gelecekteki ticari ilişkileri geliştirmektedir. Firma ürünlerinin doğru biçimde tanıtılması, satış ve pazarlama unsurlarını desteklemektedir. Fuara katılan firma ve ürünlerin, sektörde kalıcı bir yer edinmesi görsel sunum ile gerçekleşmektedir. Fotoğraf çekimleri, firmaların tanıtım mecralarında yer alarak, yapılan satış ve hizmetin devamlılığını sağlamaktadır. Fuar fotoğraf çekimleri, kalite, prestij, ürün ve hizmetin, çeşitli platform ve yayınlarda tanıtılması amacı ile yapılmaktadır. Firmanın katılacağı diğer fuar organizasyonları, toplantı, sunum ve seminerler, fotoğraf çekimlerinin kullanılacağı diğer ortamlar olmaktadır.

Wirtgen Group Fuar Fotoğraf Çekimi, Ness Reklam

Wirtgen Group, inşaat makineleri sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren geleneksel markaları bir araya getirmektedir. Wirtgen, Vögele, Kleemann, Hamm ve Benninghoven markalarını bünyesinde bulunduran şirketin uluslararası alanda Brezilya, Almanya Hindistan ve Çin’de merkezleri bulunmaktadır. Firma, sahip olduğu teknoloji ve ürünler ile müşterilerine yol yapım ve rehabilitasyonu için madencilik, mineral ya da geri dönüşüm malzemeleri, mobil makine çözümleri, asfalt ve işleme üretimine yönelik plentler sunmaktadır.

Wirtgen Group, sahip olduğu ürün ve hizmet olanakları ile inşaat ve yol yapım sektörünün güçlü firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren Ankara merkezli Wirtgen Group şirketi ile fuar fotoğraf çekimi için birlikte çalıştık. Ness Reklam olarak tanıtım ve kurumsal fotoğraf çekimleri arasında yer alan fuar çekimleri, ürünlerin hedef kitlede doğru algılanmasına yönelik gerçekleştirilmektedir. Wirtgen Group şirketinin fuar merkezinde sergileyerek tanıtımını yaptığı makinelerin çekimlerini gerçekleştirdik. Katalog, pano, broşür ve İnternet platformlarında yer alacak olan çekimlerde, firmanın kalite ve prestijini ön plana çıkarttık.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: