Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

web tasarım hizmeti

Hızlı ve güvenilir destek ile firmanız için kurumsal web tasarım hizmeti sağlıyor; modern, profesyonel web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Tüm tarayıcılar ile uyumlu, sade ve kolay erişilebilir tasarımlar sunuyoruz.

Mobil cihaz
uyumlu

Web sitenizi, tüm Android, IOS ve Windows mobil cihazlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. E-ticaret sitenizi, mobil cihazlarda hızlı çalışacak düzeye getiriyoruz.

SADE VE BASİT

Herkesin anlayacağı gibi kullanımı kolay ve tasarımı güzel

Arama motoru optimizasyonu
(seo)

Web sitenizi arama motorlarında (Google, Yandex, Yaho vb) yukarı taşıyacak olan tüm gereklilikleri tasarımınıza dahil ediyoruz. SEO alanında verdiğimiz danışmanlık, web sitenizin güncelliğini korumayı ve arama motorlarında kalıcı yer edinmeyi sağlıyor.

yaptıklarımız

BAZI
İŞLERİMİZ

EDDA Concept firması için mobil uyumlu E-ticaret sitesi tasarladık. 1 yıldır aktif olarak SEO ve destek hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

web tasarım

Bahtışen markasına, İngilizce ve Türkçe dillerine uyumlu E-ticaret sitesi tasarladık. 3 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uğur Döküm firmasına Türkiye ve diğer ülkelerde ön plana çıkan web tasarım hizmeti sağladık. Danışmaklık hizmeti ile web sitesini arama motorlarında yukarı taşıdık.

ÖZELLİKLER

canlı analiz

Web sitenizin trafiğini canlı olarak izleyebilirsiniz. Yerler, trafik kaynakları, içerik, etkinlik ve dönüşümleri görebilirsiniz.

Dil Desteği

Web sitenizi isteğe bağlı olarak farklı dillerde de tasarlıyoruz. Yurt dışındaki müşterilerinize kolay ve anlaşılır tasarımlar ile ulaşın.

E-TİCARET ALTYAPISI

E-ticaret sitenizi sanal pos entegrasyonu ile teslim ediyoruz. Ürünlerinizi ekleyip kolayca satış yapmaya başlayabilirsiniz.

responsive tasarım

Web sitenizin tüm cihazlara uygun olmasını sağlıyoruz. Web sitenizi tüm monitör ve bilgisayar sistemlerinde hata vermeden kolayca kullanın.

akıllı sayfa editörü

Eklemek istediğiniz sayfaları, kategori ve menüleri kolayca oluşturabilir veya çıkartabilirsiniz.

kolay arayüz

İstediğiniz butonları kolayca bulabileceğiniz, ürünlerinizi kısa sürede ekleyebileceğiniz arayüz tasarlıyoruz. İşlerinizi kolay arayüz ile hızlandırın.

DAHA FAZLASI

web sitenizi daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

Ekstra

web
sitenizi
büyütelim

arama motorlarına kayıt

Google ve diğer arama motorlarına web sitenizin site haritaları ve link kayıtlarını gerçekleştiriyoruz..

istatistik ve raporlama

Web sitenizin aylık, günlük, ve yıllık raporlarmalarınızı alabileceğiniz Analytics kurulumu

kurumsal mail kurulumu

Yandex kurumsal mail dns ayarları ile domain uzantılı sınırsız kurumsal mail adreslerinizin kurulumu.

Danışmanlık

Teknoloji yatırımlarımız ve tecrübelerimizden yararlanma fırsatı

450+ üzeri şirketle fotoğraf çekimi, katalog tasarımı ve e-ticaret çalışmaları gerçekleştirmiş olup tüm artıları ve eksileriyle size web sitenizin tasarımı aşamasında destek olmaktayız. 

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Web sitenizi hızlı hayata geçirebilmek için teklif almayı unutmayın.