Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Vny İnşaat Fotoğraf Çekimi

Mersin Limanı

İnşaat Fotoğraf Çekimi

İnşaat Fotoğraf Çekimi, şirket ve firmaların, sahip oldukları donanım, tasarım, sermaye ve ticari faaliyet alanını yansıtmaktadır. İnşaat sektöründe yer alan kurumsal firmalar, yaptıkları çalışmaları hedef kitleye sunma ve ticari alanını oluşturma amacı ile fotoğraf çekimlerini kullanmaktadırlar. İnşaat fotoğraf çekimi, ‘ fabrika, ofis, residence, konut, liman, restoran’ gibi farklı kullanım alanları olan inşalar için yapılmaktadır. İnşaat çekimlerinde esas alınan nokta, hazırlık aşamasının ve altyapının halk tarafından görülmesi, kalite ve mimari yapının sunulması, gelecekteki ticaret ve satış hacminin belirlenmesi unsurlarından oluşmaktadır.

Mersin Limanı

Ness Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilen Mersin Limanı fotoğraf çekimi, mekan ve inşaat çekimleri kategorisinde yer almaktadır. Mersin limanında bulunan ve çekimlerini gerçekleştirdiğimiz çalışma tesisi, yeni inşa edilen bir tesistir. İnşaatı tamamlanan tesisin tanıtılması, ticari alan ve sektördeki yerini alması amacı ile gerekli olan fotoğraf çekimleri, ajansımız tarafından yapıldı. Yapının mimari yapısı ve tasarımı, bünyesinde bulunan ürün ve kullanım alanları, fotoğraf çekimleri ile doğru biçimde yansıtıldı. Renk, ışık ve kadraj açıları, mekanın tasarımına uygun biçimde ayarlanarak, fotoğraflarda geniş ve doğru perspektif açıları kullanıldı. İnşaatı tamamlanan yapı, tanıtım fotoğrafları ile sektördeki yerini aldı.

Mersin Limanı’nda yer alan tesisin tamamlanmasının ardından, sektöre kazandırılması ve faaliyetlerine başlaması öncesi yapılacak olan tanıtım, kaliteli fotoğraf çekimleri ile gerçekleşti. Tesiste yer alan teknoloji, donanım, ürün kapasitesi ve faaliyet alanı, yapılan fotoğraf çekimleri ile sunuldu. Kahve, sarı ve gri renk tonları tercih edilen tesis, doğru ışık ve bakış açılarının tespit edilmesi ile fotoğraf karelerine aktarıldı. Çekimler, ofis ve yemek salonu bulunan tesisin mimari yapısı ve tasarımı esas alınarak gerçekleştirildi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: