Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Uyar Saraciye Katalog Tasarımı

Uyar Saraciye Katalog Tasarımı, firmanın sahip olduğu ürünlerin katalog çalışması ile birlikte müşterilere sunularak kalıcı bir çalışma olmasını sağlamak amacı ile yapılmıştır. Uyar Saraciye, üç yılı aşkın bir süredir tanıtım fotoğraf çekimi için NESS Reklam ajansı ile birlikte çalışmaktadır. Firmanın bünyesinde bulunan ve sürekli olarak yenilenen tasarım ürünler, uluslararası alanda pazara sunulmaktadır. Ürün tanıtımlarının kaliteli ve profesyonel bir biçimde gerçekleşmesi için fotoğraf çekimleri de sürekli olarak yenilenmektedir. Böylelikle aktif olarak çalışmalar devam ettirilmektedir. NESS Reklam Ajansı ile birlikçe çalışan Uyar Saraciye, sahip olduğu ürünlerin müşterilerde kalıcı olmasını sağlamak için çekimlerin model eşliğinde yapılmasını ön görmektedir. Böylelikle hazırlanan her katalog çalışması, farklı ürün ve modelleri içererek yenilikçi ve değişimi savunmaktadır.

Modelli Ürün Fotoğraf Çekimi

Modelli Ürün Çekimi, tekstil, aksesuar ve kozmetik firmalarının sahip olduğu ürünleri tanıtmak için sıkça tercih edilmektedir. Çekim konsepti içerisinde model veya modellerin yer alması, ürünlerin müşteriler tarafından daha iyi anlaşılarak akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır. Özellikle de katalog çalışmaları için yapılan ürün çekimleri, düz ve basit anlatımlardan uzak durarak kalıcı özelliklere sahip olmaktadır. Bu nedenle üretim yapan firma ve markalar, ürünlerinin belirli bir konspt içerisinde yer alması için model çekimlerinden faydalanmaktadır. Uyar Saraciye, sahip olduğu ürünlerin tüm fotoğraf çekimlerinde modelli çekimlere yer vermektedir. Ürünler tek başına ve model eşliğinde fotoğraf karelerine aktarılarak katalog çalışmasına uygun biçimde oluşturulmaktadır. Böylelikle her ürün, müşterilerin ilgisini çeken, merak uyandıran, istek ve beklentileri karşılayarak satışa götüren özellikteki çekimlerde yer almaktadır.

Katalog Çekimi ve Tasarımı

Katalog Çalışmaları, firmaların vizyon ve misyonu, ticari yaşamı, ürün portföyü ve çalışmalarını ortaya sunan kalıcı tasarımlardır. Farklı sektörler içerisinde yer alan her firma ve marka, katalog çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de firmalar, kendi ticari yaşamlarına, prestij ve hedef kitlelerine göre çeşitli katalog tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Katalog çalışmaları, doğru amaçlara hitap eden kaliteli ve profesyonel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle de firmalar, alanında uzman reklam ajansları ve fotoğrafçıları ile birlikte çalışmayı tercih etmektedir. Katalog tasarımı için tüm etkenler göz önünde bulundurularak firmanın istek ve beklentileri de sıralanmaktadır. Katalog çalışmasının içerisinde yer alacak her unsur kaliteli biçimde gerçekleştirilmektedir. Katalog fotoğraf çekimleri ise katalogların en önemli varlığı olmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: