Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

ayakkabi-canta-urun-cekimi

Trendyol Ürün Çekimi

Trendyol Ürün Çekimi

Trendyol ürün çekimi, ürünlerinizi satışa açmanız için gerekli olan işlerin başında gelir. Trendyol’da, diğer pazar yerlerinde ve kendi web sitenizde satış yapıyor olabilirsiniz. Satışlarınıza başlamanız için ürünlerinizi doğru bir biçimde yansıtan fotoğraflara sahip olmalısınız. Profesyonel fotoğraf çekimleri, satışa başlamanıza ve doğru kitleye ulaşmanızda etkilidir. Peki bu profesyonel çekimler nelerdir? Ürünlerinizi hangi çekimleri yaptırarak satışa koymalısınız? Yaptırabileceğiniz fotoğraf çekimlerini aşağıda sıraladık, inceleyebilirsiniz. 

Beyaz Fon Ürün Çekimi

Dünya genelinde ve Türkiye’de aktif olan pazar yerlerine baktığınızda her birinin beyaz fon çekimlere önem verdiğini görürsünüz. Beyaz arka planlı fotoğraflar, ürünlerin doğru bir biçimde müşteriye aktarılmasını sağlar. Ayakkabı, çanta, hediyelik eşyalar, mutfak ürünleri ve daha birçok ürün çeşiti için beyaz fon çekimi yaptırabilirsiniz. Trendyol ve diğer satış sayfalarında yer alacak olan ürünleriniz için ilk olarak beyaz fon çekimi yaptırmalısınız. Beyaz fonda çektirdiğiniz ürününüzü dekupe ederek/ettirerek farklı tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Örneğin; banner, sosyal medya içerikleri vb.

Beyaz fon fotoğraflar çekimlerimize, fotoğraf / ürün çekimi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Modelli Ürün Çekimi

Modelli ürün çekimi, Trendyol için en çok tercih edilen fotoğraf çekimlerinden biridir. Modelli çekimler genel olarak kıyafetler için tercih edilir. Kadın ve erkek giyim ürünlerini en iyi biçimde yansıtmak için modelli çekimler yaptırabilirsiniz. Modelli çekimler, genel olarak beyaz fon stüdyo çekimleri olur. Dilerseniz beyaz fon çekimlerine ek olarak dış çekimler de tercih edebilirsiniz.

Konsept Fotoğraf Çekimi

Mutfak ve banyo eşyaları, mumlar, çiçekler ve daha birçok ürün için konsept çekimler oldukça popülerdir. Küçük ev eşyaları, çeşitli konseptler içerisinde kendini daha fazla gösterir. Örneğin bir mum markanız varsa ilk olarak beyaz fon çekimi ve ardından da konsept çekimler yaptırabilirsiniz. Kitap, kahve, sehpa, masa vb ürünler, mumlarınızı daha dikkat çekici hale getirir. 

Trendyol fotoğraf çekimi örneklerimizi, aşağıda inceleyebilir veya projeler bölümüne gidebilirsiniz. Ayakkabı, çanta, kırlent, takı, giyim, tekstil alanında yaptığımız beyaz fon ve konsept çekimlerini inceleyebilirsiniz. Fotoğraf çekimi ve fiyat bilgisi için mail veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: