Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Teknik Malzeme Ürün Çekimleri

Teknik Malzeme Ürün Çekimleri, profesyonel tanıtım ve pazarlama çalışmalarının bir ürünüdür. Aksesuar, yedek parça, eklenti ve onarım ürünlerinin anlatılarak tanıtıldığı fotoğraf çekimleri, firmaların farklılığını ortaya koyacak özelliklere sahip olmaktadır. Yapılan fotoğraf çekimlerinin temel amaçları, ürünleri üretim piyasasına sunmak, müşteri kitlelerine ve ticaret alanındaki firmalara tanıtmaktır. Doğru ve kaliteli fotoğraf çekim çalışmaları, ürünlerin daha iyi algılanmasını ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak, satış kapasitelerini de arttırmaktadır.

Teknik malzeme çekimleri firma üretim merkezlerinde, açık alan ve stüdyo ortamında gerçekleştirilmektedir. Tanıtımı yapılarak anlatılacak ürünler, kullanım alanına ve özelliklerine uygun biçimde seçilen yerde ve biçimde fotoğraf karelerine aktarılmaktadır.

Teknik Malzeme Katalog Çekimi

Teknik malzeme katalog çekimleri genel olarak üretim yapan firmaların yedek parça ve aksesuar ürünlerine ya da bu ürünleri piyasaya süren firmalara verilen bir hizmettir. Teknolojik ürün, hizmet ve makineler için üretilen parça malzemeler, katalog çalışmalarında kullanılarak, kitlelere bilgi akışı sağlamaktadır. Bakım, servis ve onarım hizmetlerinde kullanılan ve satışa sunulan teknik malzemeler, sektörde tanıtılmak üzere fotoğraf karelerine aktarılmaktadır. Teknik malzemelerin üretimi, firma ve markalara göre değişim göstermektedir ve bu da çekimlerin spesifik olarak yapılmasına neden olmaktadır. Teknik malzeme ürün çekimleri başlıca E-ticaret sitelerinde, katalog ve dergi çalışmalarında, kullanım kılavuzlarında ve  sektörel lansmanlarda kullanılmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: