Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Takı Fotoğraf Çekimi

Takı fotoğraf çekimi, altın, gümüş, mücevher ve bijuteri ürünlerinin, tanım ve satışını gerçekleştirmek üzere yapılmaktadır. İnternet satış sitelerinde, katalog ve reklam araçları üzerinde yer alan takı fotoğrafları, ürünlerin tanıtım ve satışının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Takı fotoğraf çekimlerinin en önemli noktası, müşterilerin ilgi ve merakını arttırmaktır. Ürünlerin görünüm, kalite ve işçilikleri, fotoğraf çekimleri ile müşterilere ulaştırılmaktadır.

Ürün Çekimleri Neden Gereklidir?

Ürün çekimlerinin amacı, ürünlerin pazar piyasasında yer alarak tanıtımlarının ve satışlarının gerçekleştirilmesidir. Satışa sunulacak olan ürünler, profesyonel reklam fotoğrafları ile halka ulaştırılmaktadır. Ürünlerin türü, kalitesi ve ayrıcalıkları, fotoğraf kareleri ile anlatılmaktadır. Fotoğrafların amacı görselliği kullanarak ürünü anlatmak ve kişilerin ilgisini çekerek satışını sağlamaktır. Tekstil, takı, kozmetik, teknoloji ve gıda sektöründe yer alan firmaların tümü, üretimini, ihracat ve ithalatını yaptıkları ürünler için fotoğraf çekimlerine ihtiyaç duymaktadır. Tanırım, pazarlama ve satış aracı olan fotoğraf çekimleri, internet platformları, reklam araçları ve basılı yayınlarda kullanılmaktadır. Takı fotoğraf çekimi; altın, mücevher, gümüş  ve bijuteri ürünlerinin tüm özelliklerini ortaya koyacak biçimde fotoğraf karelerine aktarılmasıdır. Takıların tanıtılması ve müşterilere satışa sunulmasını sağlayacak olan fotoğraf çekimleri, profesyonel ürün fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman olan fotoğrafçı, ürün çekim hizmeti içerisinde yer verdiği takı çekimlerini, stüdyo ortamında zemin ya da model üzerinde gerçekleştirmektedir. Çekimlerin odak noktası, takılarının model, işçilik ve kalitesinin ön plana çıkartılmasıdır. Hedef kitle tarafından ürünlerin doğru algılanması, takıların özellik ve detaylarının yansıtılması ile doğru orantıda olmaktadır.

Takı Çekimleri Nerede Kullanılır?

Takı fotoğraf çekimleri, firmaların İnternet siteleri ve satış platformlarında, broşür ve katalog çalışmalarında, billboard ve diğer reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerinin hangi mecralar üzerinde yer alacağı, firmanın hedeflerine, ekonomi düzeyine ve ticari alanına göre değişim göstermektedir.

Ness Reklam ve Takı Ürün Çekim Hizmeti

Ness Reklam, çeşitli sektör, şirket ve firmalara, mekan, ürün, gıda ve kurumsal fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktadır. Takı fotoğraf çekimi, ürün çekimleri kategorisinde yer almaktadır. Takı sektöründe yer alan çeşitli firmalara hizmet veren Ness Reklam, ürün çekimlerinin yanı sıra katalog tasarım hizmeti de vermektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: