Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Stüdyo Fotoğraf Çekimi

Stüdyo Fotoğraf Çekimi, moda, kozmetik, teknoloji gibi sektörlerde yer alan firmaların taşınabilir ürün çekimlerinin stüdyo ortamında gerçekleştirilmesidir. Ağırlıklı olarak E-ticaret alanı ve katalog çalışmaları için yapılan ürün çekimleri, genel olarak fotoğraf stüdyosunda gerçekleşmektedir. Reklam ajansının sahip olduğu stüdyo, teknolojik donanım ve fotoğraf ekipmanları ile firmaların güvenilir ve kaliteli fotoğraf çekimleri için önem verdikleri unsurlar olmaktadır. Profesyonel fotoğrafçı tarafından yapılan ürün çekimlerinde arka plan, konsept, ışıklandırma ve ek aksesuarlar büyük önem taşımaktadır. Stüdyoda gerçekleşen ürün, moda ve katalog çekimleri, profesyonel Stüdyo Fotoğrafçılığı adı altında anılmaktadır.

Profesyonel Ürün, Katalog ve E-ticaret Fotoğraf Çekim Hizmeti

Firma ve markaların sahip olduğu ürünlerin tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarını gerçekleştirmeye yönelik olan reklam fotoğrafları, fotoğraf stüdyosunda profesyonel olarak yapılmaktadır. Ürünlerin doğru algılanması, kalite ve kullanım olanaklarının anlatılması, yapılan ürün çekimleri ile gerçekleşmektedir. Moda, tekstil, aksesuar, teknoloji gibi taşınabilir ürünlerin çekimleri, genel olarak stüdyoda, düz zemin üzerinde farklı konseptler ile yapılmaktadır. Ürünlerin kullanılacağı platform, kitle iletişim araçları ve basılı yayınlar, firmanın beklenti ve istekleri çekimlerin türünü belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Ürün fotoğraf çekimleri, profesyonel fotoğrafçının kullandığı programlar ile desteklenmekte ve firmaya sunulmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: