Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Stefano Ricci Nişantaşı Mağaza Fotoğraf Çekimi

Mağaza fotoğraf çekimi, sektörde yer alan tekstil, takı ve aksesuar ürün satış merkezlerinin tanıtılmasına yönelik yapılmaktadır. Firmalar, ürünlerinin satışlarını arttırmak, kurumsal kimliklerini güçlendirmek ve tanıtmak için sahip oldukları mağazaların görselliğini kullanmaktadırlar. İstanbul’un seçkin semtlerinden biri olan Nişantaşı, mağazaları ve markaları ile ön plana çıkmaktadır. Nişantaşı mağaza fotoğraf çekimi, semtte bulunan ünlü markaların ve ismini duyuran firmaların tercih ettiği bir unsurdur. Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin kalitesi ve satışı, mağazaların mimari yapısı ve tasarımı ile doğru orantılı olmaktadır. Mağaza çekimleri, markanın kalitesinin fotoğraflara aktarılması ve hedef kitleye ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır.

Sektörde yer alan giyim, ev, teknoloji ve aksesuar mağazaları, ürün satışlarını sağlama amacının yanında kalite, prestij ve kurumsal kimliklerini de yansıtmaktadırlar. Hedeflenen satışlara ve ekonomik gelirlere ulaşmanın yolu, firmaların sektördeki ismini güçlendirmeleri ve kalıcı bir yer edinmeleri ile gerçekleşmektedir. Satış mağazaları da isimlerini güçlendirmek, tanıtım ve pazarlamalarını doğru biçimde yapmak için görsel kaliteye büyük önem vermektedirler. Markaların ürünlerinin yer aldığı mağazalar, müşteri portföyüne kaliteli görsellik ile aktarılmaktadır.

Stefano Ricci Nişantaşı Mağaza Fotoğraf Çekimi

Markalarının mağazalarda satışa sundukları ürünlerin kalitesi kadar müşterilere sunulduğu ortamın kalitesi de oldukça önemlidir. Müşteriler, girdikleri mağazalarda ürünlerden önce genel görünüme, mağazanın mimari yapısına ve tasarım unsurlarına dikkat etmektedir. Bu nedenle güçlü ve kaliteli markalar, satış mağazalarının mimari görünümüne, dekorasyon ve tasarımına büyük önem vermektedir. Mağazanın görselliği, markanın internet sitesinde, tanıtım yapacağı mecralarda ve katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. Kalitenin hedeflenen kitleye aktarılmasını sağlayan fotoğraf çekimleri, profesyonel fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilmektedir.

1999 yılında Alkon Grubunu kuran Ali Çelen’in hedefi, dünya markalarını Türkiye’ye taşımak olmuştur. Dünya markaları arasında yer alan seçkin, lüks ve kaliteli isimleri Türkiye’ye taşıyan Alkon, il mağazasını Nişantaşı semtinde açarak, bu geleneğine devam etmiştir. Tasarımlarının kalite ve lüks görünümünden hiçbir zaman ödün vermeyen Stefano Ricci’nin Türkiye’deki bulunan ilk mağazası Ankara’daki JW Marriott Otel’in içinde yer almıştır. Alkon, Stefano Ricci’nin Türkiye’deki ikinci mağazasını 2014 yılında Nişantaşı’nda açmıştır. Mağazanın mimari tasarımı Stefano Ricci tarafından yapılarak içerisinde yer alan bütün mobilya ve aksesuarlar Floransa’dan getirilmiştir. Mağazada bulunan VIP bölümü ile markanın müşterilerine kişisel ve özel bir alışveriş imkanı sağlanmıştır.

Stefano Ricci’nin Nişantaşı mağazası Alkon Grubu’nun 18 yıldır esas aldığı titiz ve üst kalite müşteri hizmeti anlayışını devam ettirmektedir. Mağazanın lüks, klasik ve simetrik olarak dizayn edilen yapısı, kusursuz ve lüks hizmet anlayışı ile doğru orantılıdır. Ness Reklam olarak gerçekleştirdiğimiz Stefano Ricci Nişantaşı mağaza çekiminde, mağazanın sahip olduğu mimari yapısı, kaliteli mobilyaları ve aksesuar ürünleri odak noktamız oldu. Erkek giyim ürünleri ile aynı klasik silüeti taşıyan mağaza tasarımı, yüksek kaliteye sahip fotoğraf kareleri ile hedef kitleye aktarıldı.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: