Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Sosyal Sorumluluk Projesi

Karanlıkta Diyalog Nedir?

İstanbul’u bu zamana kadar hiç bu kadar farklı yaşamadınız!

Bu yeni sergi; bu unutamayacağınız deneyim, sizi İstanbul’un sembolü haline gelmiş tüm kentsel mekanlarıyla bir araya getirecek. Ancak tümüyle karanlıkta! Doğru duydunuz! İstanbul’u; İstanbul’a özgü o eşsiz ses, koku, doku ve sıcaklıklarıyla “görme”nin yeni yollarını keşfedeceksiniz!

Üstelik bunu yaşarken size yol gösterecek rehberleriniz de görme engelliler olacak! Yani siz ve macera ortaklarınız kelimenin gerçek anlamıyla, görme dışındaki duyularınıza, size yol göstermesi için teslim olacaksınız!

Öyleyse, karanlığa hoş geldiniz! Koşullamaları ardınızda ve önyargılarınızı da kapıda bırakın; ve gerçekten müthiş bir zamanı deneyimlemeye hazır olun!Dünya üzerinde 130’dan fazla kentte 8 milyondan fazla insana “dokunmuş” Karanlıkta Diyalog deneyimi, İstanbul Social Enterprise tarafından 20 Aralık 2013’de Gayrettepe Metro alanında ziyarete açıldı.

Karanlıkta Diyalog sizi parkta dolaşmak, bir caddede karşıdan karşıya geçmek gibi günlük hayat deneyimlerine sokar, ama tümüyle karanlıkta! Duyularınızı uyandırarak ve farkındalığınızı derinleştirerek…
Görme engelli rehberlerimiz, dokunarak, koklayarak ve duyarak yeni ve farklı bir biçimde görmenizi sağlayacak ve sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak.
Karanlıkta Diyalog, 1988’de Almanya’da Prof. Dr. Andreas Heinecke tarafından oluşturulup, hayata geçirildi.

Sosyal Sorumluluğumuz..

.NESS Reklam Ajansı olarak Dialog in the dark ( karanlıkta diyalog ) etkinlik anları, projede görev alan rehberlerin ve projeye ait bölümlerin mekan fotoğraf çekim hizmetini üstlenmiş bulunmaktayız.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: