Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Sofraya Gıda Menü Fotoğraf Çekimi

Sofraya Gıda Menü Fotoğraf Çekimi, E-ticaret üzerinden yapılan yemek satışlarının gerçekleştirilmesine yönelik olarak yapılmıştır. Firmanın yemek ve tatlı menüsü içerisinde bulunan çeşitler, kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekimleri ile birlikte müşterilere aktarılmaktadır. Yemek ve gıda fotoğrafçılığı alanında yapılan çekimlerde, yemeklerin taze, lezzetli ve ilgi çeken özelliklere sahip olması esas alınmıştır. Bu nedenle menüde bulunan yemek çeşitleri, dikkat çeken ve özenle hazırlanmış sunumlar ile fotoğraf karelerinde yer almıştır. E-ticaret satış ve sipariş sitesinde yer alan fotoğraf çekimleri, yemeklerin en iyi biçimde anlatılması ve müşterilere aktarılması amacı ile tanıtılmıştır. Fotoğraf çekimleri, firmanın sahip olduğu E-ticaret sitesinde, katalog çalışmalarında ve sosyal medya hesaplarında kullanılmıştır. Böylelikle geniş müşteri kitlelerine kaliteli ve güvenilir fotoğraflar ile ulaşmıştır. Fotoğraf çekimleri, yemek çeşitlerini ve sunumlarını ön planda tutan konsept dahilinde yapılmıştır.

Sofraya Catering Menü Fotoğraf Çekimi

Sofraya Catering, iş yaşamının yoğun temposu içerisinde bulunan bireylerin sağlıklı beslenmesine yönelik olarak hizmet vermek için kurulmuştur. Sahip olduğu 40 çeşit yemek menüsü ile müşterilerine doğal gıdalardan oluşan ev yemeklerini sunmaktadır. Firma, satışa sunduğu yemekleri taze ve doğal sebzelerden, günlük olarak hazırlamaktadır. Taze, ekonomik, sağlıklı ve lezzetli yemek paket programlarına sahip olan firma, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Hazırlanan yemekler, günün belirlenen bir saatinde müşteriye ulaştırılmaktadır. Tüketilecek olan yemekler taze ve günlük olması nedeni ile evde hazırlanmış gibi belirli sürelerde saklanıp ve ısıtılıp tüketilebilmektedir.

Menü ve Yemek Fotoğrafçılığı

Yemek fotoğraf çekimleri, internet satış sitelerinde, restoran menülerinde, katalog çalışmalarında ve reklam afişlerinde yer almaktadır. Göze hitap eden yemek fotoğrafları, müşterileri firmaya yönlendirmekte ve götürmektedir. Bu nedenle fotoğrafların kaliteli, profesyonel, ilgi çekici, dikkat çeken ve iştahı açan özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılan yemek ve menü çekimleri, firmanın mekanında veya stüdyo ortamında hazırlanarak gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimleri, çeşitli sunumların hazırlanması ile yapılmaktadır. Sunumlar, restaurant ve otelde olduğu gibi yapılarak müşteriyi yanıltmaktan kaçınılmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: