Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Şirket Tanıtım Çekimi

Şirket Tanıtım Çekimi, şirketin varolan bünyesini, iş süreçlerini, çalışanlarını ve sahip olduğu mekanları göstermek üzere gerçekleştirilmektedir. Üretim, pazarlama, dağıtım vb alanların içerisinde yer alan şirketler, yurtiçi ve yurtdışında kendilerini tanıtmak için fotoğraf ve videolara ihtiyaç duymaktadır. Profesyonel tanıtım çekimleri, markalaşmanın ve geniş kitlelere ulaşmanın birinci ve en etkili aracıdır. Şirket fotoğraf ve videoları, yapılan iş süreçlerini somut olarak müşterilere aktarmaktadır. Müşterilere ulaşan tanıtım görselleri, şirketin sahip olduğu fabrika, mağaza, ürün ve çalışan portföyünü somutlaştırır. Şirketinizin tanıtımı için profesyonel bir destek ve hizmet alarak, müşteri kapasitenizi arttırabilir ve kendinizi çok daha iyi tanıtabilirsiniz.

Şirket Tanıtım Çekimi Nedir ve Kim Tarafından Yapılır?

Vizyon ve misyonunuzu gösteren, iş süreçlerinizi anlatan görseller, şirket tanıtım çekimi olarak adlandırılır. Tanıtım çekimleri fotoğraf ve videolardan oluşmaktadır. Fotoğraflar, makinelerinizi, ürünlerinizi, fabrika ve mağazalarınızı gösterirken, video çekimi bu alanların özelliklerini detaylı olarak anlatmaktadır. Örneğin tanıtım videonuz, ayakkabı üretiminizin başından sonuna kadar detaylı olarak izlenmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte fabrikanızın büyüklüğünü, çalışan sayınızı ve üretim sahanızı da göstermeniz için idealdir. Ürünlerinizi üretiyor ve geniş bir pazara sunuyorsanız, bu ürünlerin sizin tarafınızdan üretildiğini kanıtlamalısınız. Bir hizmet sağlayıcısı iseniz, hizmetlerinizi güvenilir ve kaliteli olarak çevrenizdeki müşteri ve firmalara sunmalısınız. Üretiminizi kanıtlamanın en iyi yolu bunu bir profesyonel video ile sunmaktır. Böylelikle müşterilerin size olan bakış açısı ve güvenilirliği büyük oranda artacaktır. Prestijinizi arttırmak, kendinizi göstermek ve dünya genelinde iş hacmi yaratmak için profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinden faydalanmalısınız.

Şirket tanıtım videoları, dünya genelinde tüm ülkeler tarafından izlenebilmektedir. Hindistanda’ki bir vatandaştan, İngiltere’deki bir müşteriye kadar birçok kişi videonuzu izleyebilir. Bu nedenle videonuz, herkese hitap edebilecek kalitede olmalıdır. Profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen şirket tanıtım videoları, uzun ömürlü ve geri dönüşümü yüksek araçlardır. Vizyon ve misyonunuzu yansıtan şirket tanıtım fotoğraf ve videoları için profesyonel reklam ajansından destek almalısınız. Şirket Tanıtım Çekimi hizmeti sağlayarak, çeşitli firmalara fotoğraf ve video konusunda hizmet sağlamaktayız. NESS Medya olarak gerçekleştirmiş olduğumuz şirket fotoğraf çekimi ve şirket tanıtım videolarını inceleyebilirsiniz.

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: