Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Shapka Cafe Menü Fotoğraf Çekimi

Shapka Cafe Menü Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu yemek çeşitliliğini müşterilere tanıtarak reklamını yapmak için gerçekleştirilmiştir. Siparişe sunulan yemekler, kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekimleri ile müşterilere aktarılmıştır. Müşterilerin ilgisini çeken, merak uyandıran, iştahını açan ve yemeklere yönlendiren fotoğraf çekimleri, firmanın özel sunumları ile yapılmıştır. Profesyonel olarak gerçekleştirilen çekimler, menü katalog çalışmasının yanı sıra internet platformlarında, reklam afişlerinde ve broşürlerde kullanılmıştır. Fotoğraf kareleri, bir bütün olacak biçimde belirli bir renk ve sunum konsepti ile oluşturulmuştur. Çekimlerde yer alan yemek çeşitleri, firmanın mekanında taze ve sıcak olarak hazırlanmıştır.

Shapka Cafe & Restaurant Menü Çekimi

Shapka Restaurant bünyesinde yer alan yemek çeşitlerinin tanıtım ve reklam aracı için gerekli olan fotoğraf çekimleri, NESS Reklam tarafından gerçekleştirilmiştir. Firmanın ve yemeklerinin tercih edilme oranını etkileyen tanıtım fotoğrafları, kullanılacağı basılı ve sanal platformlara uygun olarak yapılmıştır. Dikkat çekici ve iştah açıcı özellikleri bulunan menü içeriği, müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Yemek çeşitleri, farklı kare ve açılardan kadraja alınarak, her biri lezzeti kadar iştah açıcı ve merak uyandırıcı biçimde fotoğraf karelerine aktarılmıştır. Yapılan fotoğraf çekimleri firmanın menü kataloğunda, internet sitesinde, reklam araçları ve afişleri üzerinde yer edinmiştir. Fotoğraflar, müşterileri kendisine çekerken, firmanın hedeflemiş olduğu tanıtım genişliği ve satış oranları da olumlu biçimde etkilenmiştir. NESS Reklam bünyesinde bulunan çekimler, firmanın beklenti ve isteklerini karşılayacak özelliklere ve profesyonelliğe sahip olarak sunulmuştur.

Yemek Fotoğraf Çekimleri,

Restaurant ve cafe menülerinde yer alan yemek, tatlı ve meze çeşitlerinin profesyonel fotoğraf karelerine sahip olması oldukça önemlidir. Reklam, tanıtım ve satış unsurlarını gerçekleştiren fotoğraflar, müşteri ve ürünler arasındaki tek bağlantı aracı olmaktadır. Bu nedenle fotoğrafların kaliteli, profesyonel ve doğru reklam anlayışına sahip olması gerekmektedir. Reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, doğru ışıklandırma, konsept, sunum ve kadraj açıları ile bir bütün olmaktadır. Yemek çekimleri için en önemli unsur olan görsellik, fotoğrafçı tarafından doğru algılanabilir, bilinçli, dikkat çekici ve müşteri odaklı olarak oluşturulmaktadır. Menü fotoğraf çekimleri, restaurantın sahip olduğu yemek çeşitliliğini ortaya koyarken, müşterileri de satışa yönlendirmektedir. Ayrıca farklı platformlarda kullanılan fotoğraflar, reklam ve tanıtım araçları olarak, müşterilerin bilinçaltında yer edinir ve böylelikle tercih edilme oranı giderek artış göstermektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: