Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Seyahan Takı Çekimi

Seyahan Jewelry Takı Fotoğraf Çekimi

Seyahan Takı Çekimi, ürün ve aksesuar çekimleri arasında yer alarak, E-ticaret ve katalog çalışmaları için gerçekleştirilmiştir. Ness Reklam referans isimleri arasında bulunan Seyahan jewelry, gümüş üretimi yapan seçkin firmalar arasında bulunmaktadır. Firma, takı sektörü içerisinde yer alarak üretim yaptığı ürünler, kaliteli ve profesyonel fotoğraf kareleri ile müşteri kitlelerine aktarılmaktadır. Yapılan fotoğraf çekimleri, firmanın reklam verdiği araçlar üzerinde, katalog çalışmalarında ve E-ticaret satış sitelerinde kullanılmaktadır. Takı çekimi, firmanın tüm tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarını gerçekleştiren mecralar için yapılmaktadır.

Takı Çekimi Çalışmaları Neden Önemlidir?

Takı üretimi yapan firmalar, ürünlerini tanıtmak ve satışa sunmak için, E-ticaret alanına ve reklam unsurlarına gereksinim duymaktadır. Ürünlerin pazar piyasasında yer alması, müşterilere doğru biçimde ulaşması ve satışlarının arttırılması için, profesyonel fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Firmaların müşteriler arasında bir bağ kurmasını sağlayan ürün fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçıları tarafından gerçekleştirilmektedir. Doğru ışıklandırma, bakış açısı ve konsept dahilinde yapılan çekimler, fotoğrafçının bilgi sahibi olduğu programlar ile desteklenmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: