Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Sevinç Aydınlatma Mağaza Fotoğraf Çekimi

Mağaza fotoğraf çekimi, firmaların reklam ve tanıtımını yapmaya yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan fotoğraf çekimleri firmanın internet sitesinde, katalog ve diğer reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Mağazaların bünyesinde bulunan ürünlerin tanıtımı ve  satışının gerçekleştirilmesi, mağazanın özelliklerinin aktarılması ile doğru orantılıdır. Yalnızca E-ticaret alanında faaliyet göstermeyen firmaların, satış sitelerinde mağaza fotoğraflarının yer alması, müşteri portföyü oluşturması için gerekli olmaktadır. Mağaza fotoğraf çekimleri sayesinde müşterilerin bilinçaltında firma ile ilgili olarak, güvenilir ve iyi hizmet anlayışı düşüncesi oluşmaktadır. Firmalar sahip oldukları ürünlerin, mağazadaki konumunu ve görsel kalitesini, fotoğraf çekimleri ile yansıtarak, markanın ismini güçlendirmektedirler.

Mağaza fotoğraf çekimleri, “mekan çekimi” kategorisinde yer almaktadır. Mekanın iç mimari yapısı, dekorasyonu, çalışma alanı ve kalitesinin yansıtılması, çekimlerdeki temel hedefler olmaktadır. Satış mağazalarında da ayı unsurlar odak noktası olmakta ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir. Mağaza fotoğraf çekimlerini diğer mekan çekimlerinden ayıran özellik, mağazanın içerisinde bulunan ve satışa sunulan ürünlerin ön planda tutulmasıdır.

“Sevinç Aydınlatma Showroom”

Sevinç Aydınlatma Showroom Çekimi

İstanbul’un toplamda altı semtinde satış mağazası bulunan Sevinç Aydınlatma, kurulduğu tarihten bu yana sektördeki yerini korumaktadır. Sektördeki 40. yılını tamamlayan Sevinç Aydınlatma, satışını yaptığı ürünleri, İstanbul Küçükköy’de bulunan fabrikasında üretmektedir. CE belgeli ve patentli olan Sevinç Aydınlatma ürünleri, başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Firmanın ihraç ettiği ürünler arasında kendi üretimi olan modern ve klasik çeşitlerin yanı sıra seçkin markaları ürünleri de yer alıyor. İstanbul merkezli olan Sevinç Aydınlatma firmasının Anadolu ve Avrupa yakasında toplam dokuz mağazası bulunmaktadır. Mağazalar; Şişhane, Küçükköy, Maltepe, Bahçeşehir, Yenisahra ve Sefaköy semtlerinde yer almaktadır. Firma, iç mekan aydınlatma projelerinde otel, ofis, banka ve iş merkezleri ile çalışmaktadır.

Seviç Aydınlatma, Ness Reklam mağaza fotoğraf çekimi referansları arasında yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerini, firmanın İstanbul Küçükköy semti, Avizeciler sitesinde yer alan mağazasında gerçekleştirdik. Sevinç Aydınlatma mağazasının çekimlerinde, mağazanın mimari yapısını ve tasarımını, ürün çeşitliliğini ön plana çıkarttık. Mağazada oluşturulan konseptler ile dikkat çekici kılınan ürünler arasında avize, lambader, masa lambası, spot, aplik, eglo ve sarkıt modelleri bulunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: