Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Sancak in Flight Service Katalog Fotoğraf Çekimi

Kurumsal Katalog Çekimi Nedir?

Kurumsal Katalog Çekimi, firmaların sahip oldukları ürün ve hizmetlerin hedef kitleye sunulması için gerçekleştirilmektedir. Firmaların kurumsal kimliği,yapılan fotoğraf çekimleri ile ortaya konulmakta ve iş sektörü içindeki yerini almaktadır. Vizyon, misyon, kalite, ürünler ve hizmet alanları, fotoğraf çekimlerinin ve katalog çalışmalarının odak noktasını oluşturmaktadır. Katalog çekimleri firmanın ürünleri olabileceği gibi inşaat, mekan ve veya kurumsal hizmet faaliyetleri de olabilmektedir. Katalog çekimlerinin yapılmasındaki amaç, firmanın sektörde tanıtılması, prestijinin ve ekonomisinin güçlendirilmesidir. Firmanın sahip olduğu unsurlar, yapılan fotoğraf çekimleri ile birlikte doğru biçimde anlatılarak sektöre ve halka ulaştırmaktadır.

Kurumsal Fotoğraf Çekimlerinin Önemi

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri, firma ve şirketlerin var olan kurumsal kimliklerini fotoğraflar aracılığı ile kamuoyuna ve sektördeki diğer şirketlere aktarmaktadır. Kurumsal kimlik, pazarlama ve iş alanı içerisinde firmaların görünen yüzü ve kurumun kendisini ifade etme biçimi olmaktadır. Kurumun çalışmaları, iş alanı, ve geçmiş ve gelecek hakkındaki bilgileri, kurumsal kimliklerinin arkasında yer alan unsurlardır. Kurumsal katalog tasarımları da bu özellik ve unsurların yansıtılması için kaçınılmaz bir çalışma olmaktadır. Kurumun somut özellikleri ve sahip oldukları, fotoğraflara aktarılarak, katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. Fotoğraf çekimleri, ürün, iş alanı, hizmet, mekan ve çalışanları esas alarak oluşturulmaktadır.

“SANCAK IN FLIGHT / KURUMSAL KATALOG ÇEKİMİ”

Sancak In Flight Service, Katalog Fotoğraf Çekimi

Sancak in Flight Service, tamamen Türk sermayesine dayanarak kurulmuş ve 2010 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda faaliyete başlamış olan anonim şirketidir. Firma, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da faaliyet göstererek büyüme sağlamıştır. Firma, Havayolu ikram hizmet sektörü konusunda ihtiyaç duyulan gelişime destek olmak, liderlik etmek ve tecrübe paylaşımında bulunma amacı ile hareket eden bir organizasyon şirketidir.

Ness Reklam olarak katalog fotoğraf çekim hizmeti sağladığımız, SANCAK In Flight firmasının, 2013 yılında oluşturduğu yeni isim ve hizmet alanının dışında 20 yıla yakın tecrübesi bulunmaktadır. Firmanın sahip olduğu geçmiş tecrübesi, kalite ve hizmet olanakları, katalog çalışmasında esas aldığımız unsurlar oldu. Firmanın hizmet sağladığı ürün ve ekipmanların tümü, fotoğraf karelerinde yer alarak katalog çalışmasını güçlendirdi. İstanbul Atatürk Havalimanı‘nda gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerindeki öncelikli amaç, hizmet sağlayıcı olan taşıma ve transfer ürünlerinin yansıtılması oldu. Havalimanı’nda bulunan üretim ve hizmet tesisi, taşıma araçları yüksek kaliteye sahip olan fotoğraf çekimleri ile katalog çalışmasının sektördeki kalıcılığını sağladı.

COMMENTS

  • Anonim

    28 Mart 2015

    Fotoğraf Çekimleriniz çok başarılı, tebrik ederim.

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: