Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Projeler

Lotuslab A.Ş

Lotuslab, 6 Temmuz 2015 tarihinde 3. Taraf Bağımsız Gıda Analizleri Laboratuvarı olarak, ticari hayatına başlamış olan gıda analiz laboratuvarıdır.

Crozwise Sports Wear / Moda Çekimi

Crozwise markası, spor giyim tekstil ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Marka, kaliteli üretimleriyle sektörün önde gelen tekstil firmaları arasında yer almaktadır.

Gutsy Leather / Ürün Fotoğraf Çekimi

Gutsy Leather, Türkiye’nin gerçek deri üretimine sahip seçkin markaları arasında yer almaktadır. Markanın çanta üretimleri gerçek deriden oluşmaktadır.

Sevinç Aydınlatma Showroom Çekimi

İstanbul’un toplamda altı semtinde satış mağazası bulunan Sevinç Aydınlatma, kurulduğu tarihten bu yana sektördeki yerini korumaktadır.

Stefano Ricci Nişantaşı Fotoğraf Çekimi

Stefano Ricci’nin Nişantaşı mağazası Alkon Grubu’nun 18 yıldır esas aldığı titiz ve üst kalite müşteri hizmeti anlayışını devam ettirmektedir.

Sancak in Flight Service Katalog Çekimi

Sancak in Flight Service, tamamen Türk sermayesine dayanarak kurulmuş ve 2010 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda faaliyete başlamış olan anonim şirketidir.

Wirtgen Group Fuar Fotoğraf Çekimi

Wirtgen Group, inşaat makineleri sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren geleneksel markaları bir araya getirmektedir.

John Richardo Ayakkabı Katalog Tasarım

ürkiye’nin prestijli ve kaliteli ayakkabı firmaları arasında yer alan Edo Ayakkabı, doğal deri ve ince el işçiliği ile ürettiği ürünlerini uluslararası alanda satışa sunmaktadır.

Broche, Estar Tekstil Tanıtım Çekimi

Estar Tekstil ,iç ve dış giyim, ev tekstili ve gelinlik üretim alanında Türkiye’nin lider firmaları arasında bulunmaktadır. Ürünlerin tasarımı da firmaya aittir.

Transfer Best / Tanıtım Fotoğraf Çekimi

Türkiye’nin transfer alanında faaliyet gösteren Transfer Best firması, prestij ve kalitesinin öngördüğü ölçülere göre iş yaşamına imza atmaktadır.

Muhammer Ketenci / Moda Katalog Çekimi

Nişantaşı’nın en ünlü modacı isimlerinden olan Muammer Ketenci, Mk Fashion markasının temel taşlarını oluşturmakta ve ismi her geçen gün geliştirmektedir.

Arcade Hotel Nişantaşı / Mekan Çekimi

Arcade Hotel Nişantaşının en ünlü caddelerinden birinde bulunmaktadır. Otel, sahip olduğu mimari tasarım ve hizmetinin kalitesi ile dikkat çekmektedir.

Özcan Aydınlatma / Mağaza Mekan Çekimi

Özcan Aydınlatma, sahip olduğu kaliteli mağazası ile Küçükköy Avizeciler sitesinde bulunmaktadır. Markanın sahip olduğu ürünlerin kalitesi mekan ile aynı orantıdadır.

Maglieriapelle / Ayakkabı Katalog Çekimi

Doğuş deri markası olan Maglieriapelle, sektörün önde gelen marka yüzlerinden biridir. Gün geçtikçe gelişim sağlayan firma, kalitenin ana isimleri arasındadır.

Akrotes Mimarlık / Mekan Tanıtım Çekimi

Maslak’ın en elit mekanlarından biri olan Mashattan Sitesin de bulunan Akrotes Mimarlık ofisinin fotoğraf çekimleri tarafımızdan gerçekleşmiştir.

Mera Suites Residence Fotoğraf Çekimi

Mera Suites, İstanbul’un Güneşli semtinde bulunan G-plus Residence’de yer almaktadır. Şirket, kirama sektörünün önde gelen marka yüzlerindendir.

Uyar Saraciye / Valiz Katalog Çekimi

Uyar Saraciye şirketi, bünyesinde barındırdığı kendi üretimleri ve yabancı markaların ürünlerini, olabilecek en yüksek kalite ile müşterilerine sunmaktadır.

John Ricardo / Ayakkabı Ürün Çekimi

Edo Ayakkabı Ltd. markası olan John Ricardo uluslararası alanda üretim ve faaliyet göstermektedir. Marka, kalite ve farklılıkları ile sektördeki yerini güçlendirmektedir.

40 Million / Katalog Çekimi

Ata Optik firmasının yeni markası 40 Million, bünyesinde bulunan ürün çeşitliliği ve kalitesi ile son dönemlerde isminden sıkça söz ettirerek tercih edilmektedir.

Ateş A.Ş Katalog Fotoğraf Çekimi

Ateş A.Ş firması, uluslararası alanda faaliyet gösteren güçlü şirket ve firmalar ile birlikte çalışarak, ekonomik ve ticari alanın güçlenmesini öngörmektedir.

Bade Natural / Kozmetik Katalog Çekimi

Bade Natural markası, kozmetik ve cilt bakım sektörünün önde gelen isimlerinden olup, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektörde sıkça anılmakta ve kullanılmaktadır.

NEF Teknoloji Katalog Çalışması

NEF Bilişim Teknolojileri, çağın yeni teknolojilerini günlük hayatın parçası olarak kullanılabilir hale getirme amacı ile kurulmuştur.

Ventoso / Ürün Çekimi

Ventoso markası, Türkiye’nin en büyük elektronik firmaları arasında yer almaktadır. Firma, Türkiye’nin tüm önemli merkezlerine ürün tedariği yapaktadır.

Arda Ev Tekstili / Kumaş Katalog Çekimi

Arda Ev Tekstil, uluslararası alanda üretim ve faaliyet gösteren, güçlü tekstil firmalarından biridir. Firma ticari alanda isminden sıkça bahsettirmektedir.

Shapka Cafe Menü Fotoğraf Çekimi

Shapka Cafe Menü Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu yemek çeşitliliğini müşterilere tanıtarak reklamını yapmak için gerçekleştirilmiştir

Sofraya Gıda Menü Fotoğraf Çekimi

Sofraya Gıda Menü Fotoğraf Çekimi, E-ticaret üzerinden yapılan yemek satışlarının gerçekleştirilmesine yönelik olarak yapılmıştır.

Kayıkçı Restaurant Menü Fotoğraf Çekimi

Kayıkçı Restaurant Menü Fotoğraf Çekimi, firmanın internet sitesi ve mekanda yer alan menü katalog çalışması için gerçekleştirilmiştir

Mersin Limanı / İnşaat Fotoğraf Çekimi

Mersin Limanı, geniş ticari alanı ve kapasitesi ile bünyesinde barındırdığı tesis olanakları ile ön plana çıkmaktadır ve Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinden biridir.

Beerport / Mekan Fotoğraf Çekimi

Beerport, yeni nesil restoran & cafe anlayışı ile hizmet vererek, İstanbul’un Beşiktaş semtinin gözde mekanları arasında yer almaktadır.

Doğadan Stone / Ürün Fotoğraf Çekimi

Uzun yıllardır takı sektöründe yer alan Doğadan Stone, özel tasarımları ve spesifik takı ürünleri ile değerli bir takı markasıdır.

Sevilla House Villa Fotoğraf Çekimi

Sevilla House Villa Fotoğraf Çekimi, .NESS Reklam Ajansı bünyesinde gerçekleştirilmiş projeler arasında yer almaktadır.

GoldenWay Hotel Fotoğraf Çekimi

GoldenWay Hotel Fotoğraf Çekimi, NESS Reklam ajansı tarafından reklam ve tanıtım alanları için gerçekleştirilerek müşteri kitlesine ulaştırılmıştır.

Göktürk Home / İdil Banu Mimarlık

İdil Banu Mimarlık Fotoğraf Çekimi, firmanın proje tanıtımının yapılmasına yönelik olarak gerçekleştirilmiştir.

Özmer Avize Katalog Fotoğraf Çekimi

Özmer Avize Katalog Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu ürünlerin tanıtılması ve satışının sağlanması amacı ile yapılmıştır.

Hanedan Restaurant Fotoğraf Çekimi

İstanbul’un Beşiktaş semtinde bulunan Hanedan Restaurant, zengin menüsü ve boğaz manzaralı mekanı ile müşterilerin dikkatini çekiyor.

Polita Sabun Fotoğraf Çekimi

Polita Sabun markası, E-ticaret alanında yer alarak ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Firma, kişiye özel tasarım ürünleri ile hediyelik eşya alternatifi sunmaktadır.

Pako Tekstil Katalog Çekimi

Pako Tekstil Katalog Çekimi, giyim tekstil firmasının ürünlerini anlatan ve müşterilere aktaran kalıcı bir çalışmadır.

Eko Factoring Ofis Fotoğraf Çekimi

Eko Factoring Ofis Fotoğraf Çekimi, mekan çekimleri kategorisinde yer alarak tanıtım amacı ile gerçekleştirilmiştir.

Seyahan Takı Fotoğraf Çekimi

Seyahan Takı Çekimi, ürün ve aksesuar çekimleri arasında yer alarak, E-ticaret ve katalog çalışmaları için gerçekleştirilmiştir.

Pardiva Çikolata Katalog Çekimi

Pardiva Çikolata markası, ürün çeşitliliği, kaliteli görünümü ve unutulmaz lezzetleri ile çikolata sektörünün güçlü isimlerinin başında geliyor.

İtina Et Gıda Fotoğraf Çekimi

İtina et, kaliteli ve güvenilir ürün çeşitliliği ile birçok restoran ve otel mutfağında yer almaktadır. Ürünlerin tazeliği, satış unsurlarını doğrudan etkilemektedir.

Çiçek Vitrini Ürün Fotoğraf Çekimi

Çiçek Vitrini, sahip olduğu ürün çeşitliliği, kalite ve güvenilirliği ile sektörde yer edinmiş online firmalar arasında yer almaktadır.

Darwish Suites Katalog Fotoğraf Çekimi

Darwish Suites Katalog Fotoğraf Çekimi, mekan tanıtımı için firmanın hazırlamış olduğu katalog ve internet sayfa çalışması için gerçekleştirilmiştir.

Göktürk Gıda Baharat Fotoğraf Çekimi

Göktürk Gıda Baharat Fotoğraf Çekimi, gıda sektöründe yer alarak üretim ve satışını yaptığı ürünlerin tanıtımını yapmak üzere gerçekleştirilmiştir.

Prizma Tekstil Halı Fotoğraf Çekimi

Prizma Tekstil Halı Fotoğraf Çekimi, firmanın ürünlerinin E-ticaret sitelerinde ve katalog çalışmalarında yer alması için yapılmıştır.

Gülümse Diş Kliniği Fotoğraf Çekimi

Gülümse Diş Kliniği Fotoğraf Çekimi, kurumsal tanıtım fotoğrafları arasında yer alarak klinik ve hizmetinin tanıtılması amacı ile gerçekleştirilmiştir.

Mimtur Turizm Fotoğraf Çekimi

Mimtur Turizm Fotoğraf Çekimi, NESS Reklam ajansı bünyesinde yer alan araç çekimleri kategorisinde bulunmaktadır.

Uyar Saraciye Katalog Tasarımı

Uyar Saraciye Katalog Tasarımı, firmanın sahip olduğu ürünlerin katalog çalışması ile birlikte müşterilere sunularak kalıcı bir çalışma olmasını sağlamak amacı ile yapılmıştır.

Yemek Menu Çekimi

Yemek menü çekimleri, reklam ve satış unsurlarının doğru biçimde gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Yemek sektöründe görseller ilk ve ana reklam aracıdır.

ŞnrEnder Bal Fotoğraf Çekimi

Bal fotoğraf çekimi, gıda ve ambalaj çekimleri arasında yer alarak, ürünlerin tanıtım ve satış unsurunu yapmaya yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

Dardanel A.Ş Gıda Fotoğraf Çekimi

Dardanel A.Ş Ürün Fotoğraf Çekimi, konserve ve paketlenmiş ürünlerin tanıtılması, satışa sunulması amacı ile gerçekleştirilmiştir.

Lotuslab A.Ş Katalog Tasarımı

Lotuslab A.Ş Katalog Tasarımı, NESS Reklam bünyesinde yer alan katalog fotoğraf çekimi ve tasarımı hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Crush Dondurma Fotoğraf Çekimi

Crush Dondurma Fotoğraf Çekimi, gıda fotoğraf çekimleri kategorisinde yer alarak firmanın tanıtım ve ürün satışlarını gerçekleşmesine yönelik olarak yapılmıştır.

Onyo Tablet Ürün Fotoğraf Çekimi

Onyo Tablet Ürün Fotoğraf Çekimi, ürünlerin E-ticaret satış siteleri ve katalog çalışmalarında yer almasını için gerçekleştirilmiştir.

Awe Cemre Şampuan Fotoğraf Çekimi

Awe Cemre, kozmetik sektöründe yer alan doğal ve güvenilir markalar arasında yer alarak, ürün çeşitliliği ile müşterilere kaliteli bakım olanakları sunmaktadır.

Kromar Civata Ürün Fotoğraf Çekimi

Kromar Civata Ürün Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu ürün çeşitliliğinin tanıtılması ve satışa sunulması amacı ile yapılmıştır.

Mixplate Menü Fotoğraf Çekimi

Mixplate menü çekimi firmanın sahip olduğu yemek çeşitliliğinin menü, tanıtım araçları ve internet sitesi üzerinde yer alması için yapılmıştır.

Mozaik Restaurant Menü Çekimi

Mozaik Restaurant Menü Çekimi, yemek çeşitliliğinin menü çalışmasında yer alarak müşterilere görsel sunum yapılması için gerçekleştirilmiştir.