Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Prizma Tekstil Halı Fotoğraf Çekimi

Prizma Tekstil Halı Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu ürünlerin E-ticaret sitelerinde satışa sunulması ve katalog çalışmalarında tanıtılması amacı ile yapılmıştır. Halı çekimlerinin başlıca amacı ürünleri tanıtarak pazar piyasasında yer almasını ve satışlarının yapılmasını sağlamaktır. Fotoğraf çekimleri profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılarak çeşitli düzenlemeler sonrası firmaya sunulmaktadır. Halı çekimleri, diğer ürün çekimleri gibi stüdyo ortamında veya firma merkezinde, farklı konseptler dahilinde yapılmaktadır.

Prizma Tekstil

Prizma Tekstil, 1993 yılında kurularak Türkiye ve uluslararası alanda ev tekstili sektöründe yer almıştır. Avrupa ve Rusya’da faaliyet gösteren firma, sektördeki ismini güçlendirerek ürünlerinin satışını sağlamaya devam etmektedir. Tekstil firmasının ürün yelpazesi içerisinde %100 pamuktan oluşan ev tekstili ürünleri yer almaktadır. Tüm ürün çeşitlerini kendi üretim atölyesinde üreten ve işleyen Prizma Tekstil, kaliteli kontrol aşamalarından sonra tamamlamakta ve satışa sunmaktadır. Firma, klasik ev tekstili ürünlerinin yanında teknik tekstil konusunda da donanımlı olması ve kaliteli imkanları ile izolasyon, su geçirmez, yanmaz, kaymaz ve leke tutmaz gibi özelliklere sahip ürünleri üretmektedir. Bu unsurlara sahip ürün grubunun içerisinde, masa örtüsü ve sandalye minderleri gibi ürünler de yer almaktadır. Dünya Ev Tekstili piyasasını yakından takip eden ve yenilikçi anlayışa sahip olan firma, Yurtiçi ve Yurtdışı alandaki fuarlarda ürünlerini müşterilere sergilemektedir.

E-ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi

E-ticaret, günümüz firmalarının en büyük tanıtım, pazarlama ve satış alanını oluşturmaktadır. Firmalar, sahip oldukları ürün çeşitliliğini profesyonel fotoğraflar ile E-ticaret sitelerinde satışa sunmaktadır. Ürünler, müşterilerin dikkatini çeken, beklentilerini karşılayan ve ihtiyaçlarına cevap veren niteliklere sahip olarak sunulmaktadır. Ürünlerin kalite ve sahip olduğu özellikler, fotoğraf çekimleri ile ön plana çıkartılarak yansıtılmaktadır. Profesyonel olarak yapılan fotoğraf çekimleri, alanında uzman reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin türü, özellikleri, kullanılacağı platform ve firma beklentileri, fotoğraf çekimlerini etkileyen unsurlar olmaktadır.

Katalog Fotoğraf Çekimi

Katalog fotoğraf çekimi, firma ve markaların katalog çalışmalarına yönelik olarak yapılan profesyonel çekimlerdir. Katalog çalışmaları basılı yayınlar ve sanal çalışmalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Katalog çalışmalarının başlıca amacı, firma ve ürünlerin tanıtılarak, vizyon, misyon, konum ve prestijinin ortaya sunulmasıdır. Firmanın sektördeki yeri, çalışmaları, hizmet ve ürün kalitesi, hazırlanan katalog çalışmaları ile bir bütün olarak aynı pota içerisinde eritilmektedir. Katalog çalışmaları firma için kalıcı bir çalışma olarak sahip olması gerekliliği bulunan yayınlardır. Özellikle de ürün üretimi yapan firmalar ürünlerin tanıtımlarını kalite ve özelliklerini belirli anlatımlar dahilinde katalog ile müşterilere aktarmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: