Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Uyar Saraciye Valiz Çekimi

katalog-cekimi
model-cekimi
model-fotografcisi
model-katalog-cekimi
modelli-cekim
valiz-katalog-cekimi
valiz-cekimi
valiz-cekimleri
valiz

Uyar Saraciye Valiz Çekimi

Valiz çekimi, ürünlerin pazarlama, tanıtım ve satışına yönelik olarak ajansımız tarafından her yıl düzenli olarak Uyar Saraciye için gerçekleştirilmektedir. Uyar Saraciye, Türkiye’de ürettiği valizleri yurtiçi ve yurtdışında satışa sunan bir şirkettir. Her yıl düzenli olarak çıkarmış olduğu koleksiyonlar, katalog çalışmalarında yer almaktadır. Modelli ve modelsiz olarak yapılan fotoğraf çekimleri, E-ticaret ve katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. 2014 yılından itibaren çalışmakta olduğumuz Uyar Saraciye’nin valiz fotoğraf çekim örneklerini inceleyebilirsiniz.

Valiz çekimlerinin modelli olarak çekilme amacı, katalog çalışmalarında dikkat çekici ve yenilikçi durmasıdır. Her valiz koleksiyonu için farklı bir kıyafet kombini tercih edilmektedir.

Category:

Prev
Next