Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Tuna Ofis Proje Çekimi

NES_4754
NES_4770
NES_4798
NES_4847
NES_4874

Tuna Ofis Proje Çekimi

Tuna Ofis, Türkiye’nin büyük şirket, banka ve üniversiteleri için mobilya tasarımı yapmaktadır. Özyeğin Üniversitesi ile birlikte yürüttükleri proje, fotoğraf çekimlerimiz arasında yer almaktadır. Özyeğin Üniversitesi ve Yurt binalarının iç mimarisini fotoğraflara aktardık. Tuna Ofis tarafından tasarlanan bekleme salonundaki mobilyalar, öğrenci masaları, yurt mobilya ürünleri ve daha fazlası mekan çekimi projemiz içerisinde yer aldı. Özyeğin Üniversitesi ve diğer tüm mimarlık çekimlerimizi, projeler kategorisinden veya mekan çekimi bölümünden inceleyebilirsiniz.

Mekan fotoğraf çekimleri, başlıca inşaat firması, mimarlık ve mobilya firmalarının tanıtımı için yapılmaktadır. İç mimari üzerinde çalışan mimarlık ofisleri, projelerini tanıtmak için mekan çekimi hizmetinden yararlanmaktadır. Tuna Ofis de diğer markalar gibi mobilya ve tasarımlarını göstermek için fotoğraf çekimi projesi talep etti. Biz de NESS Medya olarak referanslarımız arasına Özyeğin Üniversitesi-Tuna Ofis çekimini ekledik.

Category:

Prev
Next