Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -1
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -2
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -3
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -4
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -5
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -6
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -7
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -8
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -9
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -10
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -11
Sevilla House Dekorasyon Mekan Çekimi -12

Sevilla House Villa Fotoğraf Çekimi

Villa ve Otel Fotoğraf Çekimi

Sevilla House Villa Fotoğraf Çekimi, .NESS Reklam Ajansı bünyesinde gerçekleştirilmiş projeler arasında yer almaktadır. Ajansımız tarafımızdan sağlanan mekan çekimleri kategorisinde yer alan villa fotoğraf çekimi, iç ve dış mekan olmak üzere iki temel aşamadan oluşmaktadır. Tanıtımı yapılan Sevilla House, kalite ve prestijin ön planda tutulduğu görsel sunumlar ile müşterilere ulaşmaktadır.

Oda Fotoğraf Çekimleri

Otel ve villa fotoğraf çekimlerinin en önemli noktası kullanım alanlarının anlaşılır ve açık bir biçimde müşterilere sunulmasıdır. İşletmenin tercih edilmesi için öncelikli özelliği rahat, konforlu, kaliteli ve kullanışlı odalara sahip olmasıdır. Bu nedenle yapılan otel tanıtım fotoğraf çekimlerinde öncelikle oda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir. Geniş kadraj açıları, doğru bakış açısı ve ışıklandırma ile yapılan oda çekimleri, müşterilerin ilk odak noktası olmaktadır. Odaların genişliği, kullanım alanı, mobilyalar, renk ve desenler gibi tüm özellikleri fotoğraf karelerinde yer alarak müşterilerin beğeni ve tercihlerine sunulmaktadır.

Detay Fotoğraf Çekimi

Otel fotoğraf çekimlerinde oda ve ortak kullanım alanlarının kalite ve görselliği kadar detayları da önemlilik taşımaktadır. Dekorasyon, dizayn, aksesuar ve ürünler, renkler ve desenler gibi birçok unsur, otel iç tasarım detayları arasında yer almaktadır. İşletmenin sahip olduğu tüm ayırt edici özellikler, tasarımlar ve dekorasyon, fotoğraf karelerinde yer almaktadır. Geniş kadraj açılarından farklı olarak yapılan detay fotoğraf çekimleri, daha çok ürünlere yönelik olmaktadır. Koltuk, çiçek, vazo, mutfak eşyaları, ürün renk ve desenleri gibi küçük detaylar, görsel sunumlar içerisinde müşterilere aktarılmaktadır.

İç ve Dış Mimari Yapının Yansıtılması

Mekan fotoğraf çekimlerini oluşturan bir diğer kategori ise mimari yapı fotoğraf çekimlerinin yapılmasıdır. Otel veya villanın sahip olduğu odalar, kullanım alanları, dekorasyon ve hizmetlerinin yanında müşterilerin tercihinin etkileyen unsurlardan biri de mimari yapının tasarımı olmaktadır. İç mimari yapı, otelin kullanımındaki belirleyici unsur olurken dış mimari yapı da görsellik açısından önem taşımaktadır. Mimari yapının özellikleri, müşteri tercihlerini etkileyen unsurlar arasında bulunmaktadır. Bu nedenle işletme sahipleri alanında uzman olan mimarlar ile birlikte tasarım ve inşa yapmaktadırlar.

Category:

Prev
Next