Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -1
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -2
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -3
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -4
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -5
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -6
Royal Noggle Ayakkabı Katalog Çekimi -7

Royal Noble Ayakkabı Katalog Çekimi

Royal Noble, yurtiçi ve Avrupa bazında faaliyet gösteren bir ayakkabı firmasıdır. Gerçek deri ile el yapımı olarak hazırlanan Royal Noble ayakkabıları için imaj çekimi gerçekleştirdik. İmaj çekimi projemizi, fotoğraf stüdyomuzda oluşturduk. Fotoğraflarımız, Türkiye ve Avrupa’da müşterilere sunulmak üzere markanın internet sitesinde ve sosyal medya araçlarında kullanıldı. Deri ayakkabıların imaj görüntüleri için gerçek deri, ahşap yüzey ve farklı aksesuarlar kullandık. Royal Noble imaj fotoğraf çekimlerimizi kategorimizden incelebilirsiniz.

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi projelerimizi, E-ticaret sayfaları için beyaz fonda gerçekleştirmekteyiz. İmaj çekimleri ise daha uzun süreli ve kapsamlı bir çalışma çerçevesi içerisine girmektedir. İmaj fotoğraf çekimi için planladığımız görüntüler, birden fazla ürünün bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. Bu ürünler; ayakkabıların yapımında kullanılan deri parçaları, dikim ürünleri, kalıplar ve ayrıca görsel aksesuarlardır. İmaj çekimlerimizi inceledikten sonra E-ticaret fotoğraf çekimi çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Category:

Prev
Next