Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Popilero E-ticaret Hediye Kutusu Çekimi

hediye-kutusu-cekimi
hediyelik-kutu-cekimi
hediye-kutusu-fotograf-cekimi
urun-cekimi
hediyelik-urun-cekimi
hediyelik-esya-cekimi
hediye-kutusu-cekimi
hediye-kutu-cekimi
beyaz-fon-urun-cekimi

Popilero E-ticaret Hediye Kutusu Çekimi

Popilero E-ticaret Hediye Kutusu Çekimi

Popilero markasının, kişiye özel konseptlerden oluşan hediye kutuları için bir fotoğraf çekimini gerçekleştirdik. Kadın ve erkekler için hazırlanan özenli kutuların içerisinde birden fazla hediyelik eşya yer alıyor. Kahve, bardak, ajanda, mum, sabun vb ürünlerin bulunduğu kutuların çekimini beyaz fonda yaptık. Her üründe 2 kare (1 üstten, 1 karşıdan görünüm) fotoğraf aldık. Fotoğrafların birinde ürünleri destekleyen aksesuarlar kullandık.

E-ticaret hediye kutusu çekimi, markaların web sitelerinde, pazar yerlerinde ve sosyal medyada kullanılmak üzere yapılır. Kutuların içeriğini bire bir olarak gösteren fotoğraflar kullanmak önemlidir. Her kutu için ortalama 2-3 fotoğraf kullanmak doğru ve yeterlidir. Çekim için beyaz fon tercih edilmeli ve gerekirse konsept çekimler de oluşturulmalıdır. Beyaz fon çekimleri, bazı pazar yerleri için (Amazon, Hepsiburada) zorunludur. Beyaz fon hediye kutusu çekimimizi inceleyebilir ve daha fazlası için ürün çekimleri bölümüne gidebilirsiniz.

Category:

Prev
Next