Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -1
Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -2
Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -3
Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -4
Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -5
Mimtur Turizm Tanıtım Çekimi -6

Mimtur Turizm Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Mimtur Turizm Fotoğraf Çekimi, NESS Reklam ajansı bünyesinde yer alan araç çekimleri kategorisinde bulunmaktadır. Taşıt firması olan Mimtur Turizm, personel taşıma hizmeti ile sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. Mimtur Turizm, 1987 yılında kurularak Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı ve Araç Kiralama hizmetlerine sahiptir. Firma, kurulduğu tarihten itibaren, iş tecrübesi, kalite ve prestiji ile günümüze kadar gelmiş ve büyüme göstermiştir. Araç ve taşıma şirketi olan Mimtur Turizm, güncel teknolojiyi devamlı olarak takip ederek, müşterilerine ulaşımın alanında konfor, güvenlik, ve estetik sunan üst seviye bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’de taşıma şirketleri arasında ismi anılan ve giderek anlaşılır bir biçimde büyüme gösteren firma, müşteri memnuniyeti odaklı olmaktadır. Hizmet anlayışının yanı sıra 1999 yılından itibaren sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmeye devam etmektedir. Böylelikle çok yönlü bir iş ağı oluşturmaktadır.

Kurumsal Firma Fotoğraf Çekimi

Kurumsal firmalara yönelik olan fotoğraf çekimleri, başta tanıtım ve reklam amaçlarını içermektedir. Firmalar, sahip oldukları vizyon, misyon, kalite, prestij, iş devamlılığı ve güvenilirliğini, kurumsal fotoğraf çekimleri ile müşterilere sunmaktadır. Kurumsal çekimler, farklı sektörler içerisinde yer alan çeşitli firmalara sağlanan bir hizmettir. Taşımacılık ve turizm sektörü de kurumsal kimliklerinin tanıtılması gereken, iş sürekliliği, devamlılığı ve güvenilirliğinin yansıtılması gereken sektörlerin başında gelmektedir. Kurumsal fotoğraf çekimleri katalog, internet sitesi, toplantı, seminer gibi alanlarda kullanılmaktadır. Fotoğraf çekimleri başlıca firmanın araçlarına, ürünlerine ve personel kapasitesine yönelik olarak yapılmaktadır. Fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Category:

Prev
Next