Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Mera Suites Katalog Çekimi

suites-cekimi
residence-cekimi
otel-fotograf-cekimi
otel-cekimi
oda-cekimi
mekan-cekimi
konut-cekimi
ic-mekan-cekimi

Mera Suites Katalog Çekimi

Mera Suites katalog çekimi, mimari yapının ve dekorasyon özelliklerinin gösterilmesi amacı ile planlanmıştır. Yapılan fotoğraf çekimi çalışması, basılı ve dijital ortamlarda kullanılmaktadır. Çekim aşamaları, odaların iç tasarımı, mimari yapısı ve ortak kullanım alanlarını göstermek üzere oluşturulmuştur. Mekanın sahip olduğu kalite ve prestij, fotoğraflar aracılığı ile müşterilere aktarılmaktadır.

 

Katalog çekimi kategorisinde yer alan mekan, otel ve konut çekimleri, tanıtım araçları olarak kullanılmaktadır. Tanıtım toplantıları, lansmanlar, basılı katalog yayınları ve web siteleri, profesyonel fotoğraflar ile yapılmaktadır. Bu noktada önemli olan markanın prestijini göstermek ve artırmaktır. Konut çekimleri, varolan talebi yükseltmek için en iyi aşamadır. Bu nedenle tüm projeler için bir katalog çekimi planlaması oluşturulmalı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirilmelidir.

Category:

Prev
Next