Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

yatak-fotograf-cekimi
urun-fotograf-cekimi
urun-cekimi
puset-fotograf-cekimi
beyaz-fon-cekimi
bebek-yatak-fotograf-cekimi
bebek-yatak-cekimi
bebek-yatagi-cekimi
bebek-urunleri-cekimi
amazon-avrupa-cekimi
amazon-cekimi
amazon-fotograf
amazon-icin-fotograf-cekimi
amazon-urun-cekimi
anakucagi-cekimi
anne-yani-bebek-yatagi
bebek-malzemeleri-fotograf-cekimi

Maya Bebek Yatağı Amazon Ürün Çekimi

Maya Bebek Yatağı – Amazon Ürün Çekimi

Maya markası için bebek yatağı Amazon ürün çekimi gerçekleştirdik. Amazon standartlarına uygun çekimimizde her üründe 5 kare fotoğraf aldık. Ürünün tüm parçalarını, kumaşını ve dikiş detaylarını ön planda tuttuk.

Amazon Avrupa, Amerika ve Türkiye’de yüzde yüz beyaz arka plana sahip fotoğraflar talep eder. Amazon ürün çekimlerimizin ilk adımı her zaman beyaz fondur. Bunu, ürünlerin kullanım alanları ve detay görselleri takip eder. Amazon’da satış yapan müşterilerimiz ortalama 4-10 adet fotoğraf kullanmayı tercih ederler. Maya bebek yatağı çekimimizde de her üründe 5 kare fotoğraf çekerek, ürünlerin tüm detaylarını gösterdik. Eklediğimiz örnek fotoğrafları inceleyebilir ve daha fazla Amazon çekimi için projeler sayfasına dönebilirsiniz.

Category:

Prev