Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

John Richardo Ayakkabı Fotoğraf Çekimi -2
John Richardo Ayakkabı Fotoğraf Çekimi -3
John Richardo Ayakkabı Fotoğraf Çekimi -4
John Richardo Ayakkabı Fotoğraf Çekimi -5

John Richardo Ayakkabı Katalog Çekimi ve Tasarımı

Katalog Tasarım çalışmaları, profesyonel reklam fotoğrafçıları tarafından gerçekleştirilerek, firmanın ürünlerinin kaliteli ve dikkat çekici bir biçimde tanıtılmasına dayanmaktadır. Prestij sahibi firma, ürünlerinin rekabet ve satış unsurlarında bir adım öne geçmesi için, yaratıcı, dikkat çekici ve kalıcı katalog çalışmalarına sahip olmaktadır. Uzun ömürlü ve kalıcı bir çalışma olan katalog tasarımlarında firmanın ürünlerinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıklar ön plana çıkartılmaktadır. Firmanın içerisinde bulunduğu sektörde ve hedef müşteri kitlesindeki konumunu güçlendiren katalog çalışmaları, reklam ajansı ve firmanın ortak fikirleri ile birlikte yaratılmaktadır.

John Richardo Katalog Tasarımı

Ürün Katalog Çekimi ve Tasarımı

John Richardo markası, 18 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Edo Ayakkabı bünyesinde yer almaktadır. Günlük olarak 350 çift ayakkabı üretim kapasitesine sahip olan Edo Ayakkabı, gerçek deri kullandığı ürünlerini el yapımı olarak ortaya çıkarmaktadır. Türkiye’nin prestijli ve kaliteli ayakkabı firmaları arasında yer alan Edo Ayakkabı, doğal deri ve ince el işçiliği ile ürettiği ürünlerini uluslararası alanda satışa sunmaktadır. Firmanın yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren mağazaları, John Richardo markası ile kendini göstermektedir. Firma, İstanbul Başakşehir semtimde bulunan fabrikasında üretim yapmaktadır. Aynı semtte yer alan sergi salonunda ise üretilen ürünlerin tanıtım ve pazarlama unsurları gerçekleşmektedir.

Category:

Prev
Next