Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Eko Factoring Mekan Çekimi -1
Eko Factoring Mekan Çekimi -2
Eko Factoring Mekan Çekimi -3
Eko Factoring Mekan Çekimi -4
Eko Factoring Mekan Çekimi -5

Eko Factoring Ofis Fotoğraf Çekimi

Eko Factoring Ofis Fotoğraf Çekimi

Türkiye’de 1990 yılından itibaren bir sektör haline gelen faktoring alanında yer alan Eko Faktoring A.Ş. 1994 yılında kurulan bir şirket ağıdır. Firma, kurulduğu tarihten itibaren faktoring hizmet ve ürünlerini çok sayıfa ve farklı endüstri alanlarına sunmaktadır. Eko Faktoring, gelişmiş şube ağı ve güçlü kadrosuna sahip olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yenilik esası bulunan teknoloji altyapısı ile hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Eko Faktoring, sektörün ilk firmalarından biridir ve bu nedenle zengin bir tecrübeye sahiptir. Kuruluşundan itibaren artan ve gelişen hizmet kalitesinin yanında güçlü organizasyonel ve mali yapısı ile bulunduğu sektörde büyük bir önem ve hizmet kalitesine sahiptir. Bancroft Group, 2007 yılında Eko Faktoring şirketinin hissedarı olmuş ve bu da Eko Factoring’in güçlü sermaye yapısını güçlendirmiştir. Firma, güçlü öz sermayesi ile müşterilerine uzun dönemli ve sürdürülebilir bir iş hacmi yaratmıştır.

.NESS Reklam Mekan Fotoğraf Çekimi

Mekan fotoğraf çekimi, farklı iş sektörleri içerisinde yer alan firmaların tanıtım aracı olmaktadır. Ofis, şirket, marka ve mağaza gibi iş alanı merkezleri, mekan çekimleri ile birlikte müşterilere ulaşarak kurumsal kimlik ve kalitelerini ulaştırmaktadırlar. Mekan çekimleri, mekanın mimari yapısını, dekorasyon ve dizaynını, çalışma ortamını yansıtarak müşterilerde olumlu ve güvenilir izlenimler bırakmayı amaçlamaktadır. Mekan tanıtımı, firmanın vizyon, misyon, sermaye, iş alanı ve ticari yapısı ile yakından ilişkili olarak bu unsurları da müşterilere yansıtmaktadır. Profesyonel reklam ajansları ve fotoğrafçıları tarafından gerçekleştirilen mekan fotoğraf çekimi, farklı sektörler içerisinde yer alan firmalara sağlanan kaliteli bir hizmettir. Mekan çekimlerinde öncelikli olarak çalışma ortamı yansıtılmaktadır. İş dünyası içerisinde yer alan firmaların çalışma ortamları verimliliği ve sürekliliği de büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle dekorasyon, renkler, tasarım ve mimari yapı, bir şirketin kalitesini de içerisinde barındırmaktadır. Böylelikle müşterilerin odak noktası olmaktadır.

Category:

Prev
Next