Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Bütem Metal Proje Çekimi

insaat-cekimi
avm-cekimi
fotograf-cekimi
ic-mekan
NES_1131
mekan-cekimi
mekan
havalimanı-cekimi

Bütem Metal Proje Çekimi

Bütem Metal, Türkiye’nin önemli yapılarında kendini gösteren bir markadır. Havalimanı, Alışveriş merkezi ve iş merkezlerinde projelerini yürüten Bütem Metal’in tanıtım fotoğraf çekimini gerçekleştirdik. İstanbul’un 2018 yılında açılan İstanbul Havalimanı, fotoğraf çekimi projemizin başında geldi. Bu projeyi önemli iş merkezleri takip etti. Gerçekleştirmiş olduğumuz mekan fotoğraf çekimlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Tanıtım fotoğraf çekimi projemiz, Bütem Metal’in katılmış olduğu fuar merkezlerinde, web sitesinde ve basılı yayınlarında kullanılmaktadır. Bütem Metal’in mimari yapıların içerisinde gerçekleştirdiği projeler, tanıtım çekimi ile hedef kitlesine sunulmaktadır. Tanıtım çekimlerinin ilk hedefi, firmaların sahip olduğu vizyonu, kaliteyi ve projelerini göstermektir. Tanıtım kelimesi içerisine ürün çekimi, mekan fotoğraf çekimi ve video çekim hizmetlerini kapsamaktadır.

Category:

Prev
Next