Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -1
Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -2
Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -5
Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -6
Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -7
Anadala Takı Fotoğraf Çekimi -8

Anadala Katalog Çekimi

Anadala, merkezi İstanbul’da bulunan, ABD ve Avrupa’da satışlarını sürdüren bir takı firmasıdır. Tamamen el yapımı olarak tasarlanan takılar için katalog çekimi gerçekleştirdik. Siyah, beyaz ve renkli zeminler üzerinde yaptığımız katalog çekimlerini, kategorimizden inceleyebilirsiniz. Anadala ve daha birçok farklı firmanın fotoğraflarına bakmak için ‘katalog çekimi‘ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Katalog çekimleri, firmaların basılı ve online olarak müşterilerine sunduğu platformalarda kullanılmaktadır. İnternet sitesinin ana sayfasında, imaj çalışmalarında ve basılı kataloglarda yer alan fotoğraflar, her zaman profesyonel olmalıdır. Profesyonellik, firmanızın ve satışa sunduğunuz ürünlerin prestijinin yükselmesini sağlamaktadır. Firmanız, hizmetleriniz ve ürünleriniz için profesyonel katalog çekimi hizmeti alabilir ve fotoğrafları mecralarınızda kullanabilirsiniz.

Category:

Prev
Next