Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Polita Sabun Fotoğraf Çekimi

Polita Sabun Ürün Fotoğraf Çekimi, firmanın ürettiği ürünlerin tanıtılması ve satışlarının sağlanması amacı ile Ness Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirildi. Polita Sabun firması, bünyesinde bulunan ürün çeşitliliği ile müşterilerine sağlıklı bir kullanımın yanında hediyelik eşya olanağı da sağlamaktadır. Firma, kişiye özel tasarım sabunalr üreterek, bu ürünler, tamamen el yapımı ve doğal malzemeler ile oluşturmaktadır.

Polita Sabun E-ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi 

Polita Sabun markası, E-ticaret alanında yer alarak ürün satışlarını gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tanıtım, pazarlama ve satış unsurları İnternet platformları ile gerçekleştirilerek, sipariş ve özel tasarım istekleri almaktadır. Sabun markaları arasında özel üretim yapan firmalar, hediyelik eşya kategorisinde yer almaktadır. Özel günlerde sevdikleri için hediye fikri düşünen bireyler için özel el yapımı sabunlar tercih edilmektedir. Renkli, dikkat çekici, kullanım ve aksesuar ürünü olarak da tercih edilebilen dekoratif sabunlar, Polita markası ile kendini göstermektedir.

Polita Sabun Fotoğraf Çekimi

Ness Reklam Ajansı bünyesinde, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen Polita Sabun ürün çekimleri, ürünlerin tüm özelliklerini ön plana çıkartacak görünümlere sahip olarak yapıldı. Firmanın beklentileri, fotoğrafların kullanılacağı alan ve ürünlerin tasarımı, yapılan çekimlerin temel unsurları oldu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: