Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Pardiva Çikolata Katalog Çekimi

Katalog Çekimi, şirket ve firmaların sahip oldukları ürünlerin tanıtım ve satışlarının yapılmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Katalog çekimleri başlıca, ürün, mekan, hizmet ve inşaat unsurları olmaktadır. Katalog çalışmalarında, firma ürünlerinin fotoğraf çekimlerinin ardından belirli tasarımlar yapılarak firmaya sunulmaktadır. Ortaya konan çalışma, ürün ve hizmetin tanıtılmasını, firmanın kurumsal kimliğinin yansıtılmasını sağlayarak, prestij ve ekonomiyi güçlendirmektedir.

Gıda Sektörü ve Katalog Çalışmaları

Gıda sektöründe hedeflenen satışlara ulaşılması için görsel sunum gereklidir. Müşteriler ile gıdalar arasındaki en önemli tanıtım aracı profesyonel reklam fotoğraflarıdır. Yemek, tatlı ve ambalajlı ürünlere sahip olan gıda firmaları, tanıtım ve satış unsurlarını gerçekleştirmek için profesyonel reklam fotoğrafçıları ile çalışmaktadır. Fotoğraflar ile halka ulaştırılan ürünler, dikkat çekici ve iştah açıcı görünümlere sahip olmalıdır. Ürün fotoğraf çekimlerinin marka ile bütünleşerek istenilen kalite ve lezzetin müşterilere ulaştırılması için katalog çalışmaları yapılmaktadır. Katalog çalışmaları, firmanın ürün türüne, beklentilerine ve profesyonel fotoğrafçının teknik bilgisine bağlı olarak oluşturulmaktadır.

PARDİVA ÇİKOLATA”

Pardiva Çikolata markası, ürün çeşitliliği, kaliteli görünümü ve unutulmaz lezzetleri ile çikolata sektörünün güçlü isimlerinin başında geliyor. İnternet satış platformu ve katalog çalışması için Ness Reklam olarak Pardiva ürün fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik. Müşterilere ulaştırılacak olan çikolata çeşitleri ve ambalaj kalitesi, yüksek kaliteye sahip olan fotoğraf çekimleri ile katalog çalışmasında yer aldı. Katalog tasarımı, firmanın ürün çeşitliliğine ve beklentilere uygun olarak yapıldı.Çikolata, gıda sektöründe satışların en fazla olduğu ürün çeşididir. Ticari alanda yüksek oranda ithalat ve ihracatı yapılan çikolata, güçlü firmaların üretiminde yer almaktadır. Çikolata satışlarında en önemli unsur görsel kalitenin yüksek olmasıdır. Ürünlerin lezzeti kadar ambalaj tasarımı, biçim ve tanıtım olanakları da önemli rol üstlenmektedir. Çikolata çeşitleri iştah açan görünümleri ve dikkat çeken ambalaj tasarımları ile bir bütün olarak müşterilere kaliteli fotoğraflar ile ulaştırılmaktadır. Fotoğraf çekimleri, çikolataların ve firmanın kalitesini yansıtacak unsurlara sahip olarak gerçekleştirilmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: