Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Pako Tekstil Katalog Çekimi

Pako Tekstil Katalog Çekimi, giyim tekstil firmasının ürünlerini anlatan ve müşterilere aktaran bir çalışmadır. Firmanın üretimini yaparak uluslararası alanda satışını gerçekleştirdiği tasarım ürünler, katalog çekimi ve tasarımı ile anlatılmıştır. Katalog çalışmasında ürün fotoğrafları, detay fotoğraf çekimleri ve ürünlerin sözlü olarak anlatılması yer almıştır. Katalog çalışmasının amacı, firmanın içinde bulunduğu iş sektöründe ve ülkelerde, müşterilerine kaliteli, güvenilir ve kalıcı bir çalışma sunma amacı taşımaktadır. Firma, iletişimde bulunduğu firma ve markaların yanı sıra müşteri portföyü bulunan yerlere sahip olduğu katalog çalışmasını ulaştırmakta ve böylelikle kalıcı bir iletişim ağı bırakmış olmaktadır.

Tekstil Fotoğraf Çekimi

Tekstil Fotoğraf Çekimleri, ürünlerin tek başına veya model eşliğinde farklı konseptler ile fotoğraf karelerine aktarılması ile oluşan çalışmalardır. Tekstil çekimlerinin öncelikli amacı ürünleri tanıtmak ve satışlarını sağlamaktadır. Ürün tanıtımları satış unsurunu sağladığı gibi firmanın kalite ve prestijini de yansıtmakta ve hatta arttırmaktadır.Tekstil katalog tasarımı, tekstil firmasının sahip olduğu ürünlerin fotoğrafları ile oluşturulmaktadır. Firmanın üretimini veya tedarikini gerçekleştirdiği ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştiren fotoğraf çekimleri, firma beklenti ve istekleri doğrultusunda profesyonel fotoğraflarda yer almaktadır. Çekimi yapılan ürünler, gerekli bilgi ve görsel tasarımlar ile katalog çalışmasına aktarılmaktadır. Fotoğraf çekimleri ve katalog tasarımları, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır.

.NESS Reklam ve Pako Tekstil Katalog Çekimi

NESS Reklam, hizmet türleri arasında tekstil fotoğraf çekimi ve katalog tasarımı yer almaktadır. Pako Tekstil firması, sahip olduğu ürünlerin tanıtım, pazarlama ve satışını sağlama amacı ile bu iki hizmet türü için NESS Reklam ajansı ile birlikte çalışmıştır. Ürünler, stüdyo içerisinde beyaz zeminde çekilmiş ve model kullanma gereği bulunmamıştır. Minimal tarzı benimseyen firmanın çekimleri ve katalog tasarımı da özgün ve anlaşılır bir düzende oluşturulmuştur. Ürün çekimlerinde, ürünlerin kalitesi ve modelini ön plana çıkaran çekim konsepti kullanılmıştır. Ürünlerin detayları, kumaş türleri ve işlemeleri de fotoğraf kadrajında yer alarak ön plana çıkartılmıştır. Çekimlerin ardından katalog tasarımına karar verilmiş ve sade görünüme sahip olan sayfalarda ürün fotoğrafları ile birlikte sözlü anlatım da yer adinmiştir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: