Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Özmer Avize Katalog Fotoğraf Çekimi

Özmer Avize Katalog Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu ürünlerin tanıtılması ve satışının sağlanması amacı ile yapılmıştır. Ürün fotoğrafları, firmanın internet sitesinde, katalog çalışmasında ve satış platformlarında yer almıştır. Avize çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri kategorisinde yer almaktadır. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen avize çekimleri, stüdyo veya firma mekanında gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimleri, ürünlerin kalite, tasarım, renk ve modelini ön planda tutacak biçimde tek renk arka plan üzerinde yapılmaktadır. Böylelikle ürünlerin daha net ve doğru biçimde algılanması mümkün olmaktadır.

Ürün fotoğraf çekimi, firmaların katalog, e-ticaret, dergi, tanıtım, reklam ve satış unsurlarına yönelik olarak yapılmaktadır. Marka ve firma sahipleri uzman reklam fotoğrafçıları ile çalışarak ürün çekimlerini gerçekleştirmektedir. Bu ürün çekimleri sayesinde ticaret alanını genişletmekte ve daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmaktadır.Ürünlerin kalitesi, özellik ve niteliği, sektördeki diğer ürünelrden farklılığını ortaya koymaktadır. Bu unsurlar, fotoğraf karelerine aktarılarak tanıtım, pazarlama ve satışlar gerçekleşmektedir. Fotoğraf çekimlerinin en önemli özelliği, firmanın ve ürünlerin sahip olduklarını aktaracak kaliteye sahip olmasıdır.Aydınlatma Firması; Özmer

Özmer Aydınlatma firması, 1993 yılında Öztaş Crystal olarak kurulmuş ve 2010 yılına kadar avize, perde ve biblo taşı imalatında bulunmuştur. 2010 yılından itibaren avize taşı, 2012 yılından itibaren ise avize ithalatı yapmaya başlamıştır. Firma 2014 yılında ismini Özmer Aydınlatma olarak değiştirerek sektördeki iş alanını devam ettirmiştir. Günümüzde de üretim yaptığı kaliteli ve farklı tasarımlara sahip avize ürünleri ile farklı sektörlerde yer alan mağaza ve mekanlara, ev dekorasyonlarına eşlik etmektedir.

Avize fotoğraf Çekimi

Avize çekimi, ürün fotoğraf çekimi kategorisinde yer alarak katalog çalışması ve internet sitesinde kullanılmak üzere yapılmaktadır. Firmanın üretimi yaptığı veya tedarik ettiği ürünler, uluslararası pazar alanında yer almaktadır. Ürünlerin tanımı ise yapılan fotoğraf çekimleri ile gerçekleştirilmektedir. Firmanın tercih ettiği tasarım, yaratıcılık ve tarz, ürün çekimleri ile müşterilere yansıtılmaktadır. Fotoğraflar, farklı internet ve satış platformlarında, katalog ve dergi çalışmalarında, toplantı ve seminerlerde kullanılmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: