Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Akrotes Mimarlık Ofis Mekan Çekimi

Ofis mekan çekimi, firmaların sahip oldukları ve çalışmalarını sürdürdükleri ofislerin tanıtılması ve hedef kitleye ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır. Ofis yaşamı, yapılan işin düzeyi, verimliliği ve kalitesi ile doğru orantılı olmaktadır. Ofislerde bulunan teknolojik donanım, mimari ve dekorasyon özellikleri, firmanın içinde yer aldığı sektörde bir adım öne çıkmasını sağlayarak, prestijini arttırmaktadır. Yapılan mekan fotoğraf çekimleri, ofis tanıtımını gerçekleştirirken firmanın sahip olduğu konum ve iş alanını da tanıtmaktadır. Hedef kitleye ulaştırılan fotoğraflar, yüksek kaliteye sahip olarak firmanın doğru algılanmasını sağlamaktadır.

Ofis Mekan Çekimlerinin Önemi

Mimarlık, emlak, ajans, banka, sigorta ve satış ofisleri, sektörün güçlü firmalarının iş alanları olmakla birlikte kurumsal yüzlerinin de bir göstergesidir. Firmalar, sahip oldukları kalite, prestij ve güçlerini iş alanları ile göstermektedir. Ofisler, iş sürekliliğinin kaliteli biçimde sağlanması, müşteri kapasitesinin belirlenmesi ve iş ortaklığı hedeflerinin gerçekleşmesi amacı ile büyük bir titizlik ve çalışma sonucu oluşturulmaktadır. Ofislerin mimari yapısı, dekorasyonu ve teknik donanımı, firmanın sektördeki konumunu yansıtacak biçimde belirlenerek, uzman kişilerce hazırlanmaktadır.

Ness Reklam ve Ofis Fotoğraf Çekim Hizmeti

Ness Reklam Ajansı, kurulduğu tarihten itibaren, sektörün güçlü firmaları ile çalışarak ofis fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktadır. Mekan çekimleri kategorisinde yer alan ‘ofis fotoğraf çekimleri’ hizmeti markaların kalite, prestij ve donanımlarını sunmaktayız. Ofislerin mimari yapısı, tasarımı ve dekorasyonu, fotoğraf çekimlerimizin odak noktası olmaktadır.

“Akrotes Mimarlık”

Akrotes Mimarlık Ofis Fotoğraf Çekimi

Akrotes Mimarlık ofisi, Maslak’ın en elit merkezlerinden biri olan Mashattan Sitesinde yer almaktadır. Akrotes Mimarlık ofisinin tanıtılmasına yönelik olan mekan fotoğraf çekimleri ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Akrotes ofis mekan çekiminin yanı sıra, markanın gerçekleştirdiği tüm projelerin fotoğraf çekimlerini de 2013 yılından bu yana üstlenmekteyiz. İstanbul’un en güçlü firmaları ile çalışan Akrotes Mimarlık, proje danışmanlığı, konsept ve tasarım, projelendirme ve şantiye imalatı alanında çalışmalar sürdürerek, kusursuz hizmet anlayışı ile kariyerine devam etmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: