Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ofis Katalog Çekimi

Ofis Katalog Çekimi, şirket ve firmaların sahip oldukları çalışma ortamı ve iş sürekliliğini tanıtmak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Mekan çekimleri içerisinde yer alan ofis fotoğraf çekimleri, katalog, internet sitesi ve reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Ofis mekan çekimlerinin temel amacı, firma tanıtımlarının yapılmasıdır. Firmalar, sahip oldukları ofis ve iş ortamlarını, profesyonel fotoğraf görselleri ile iş dünyası ve rekabet ortamına sunmaktadır. Ofis katalog çekimi ve tasarımı, profesyonel ve deneyim sahibi fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimleri, farklı anlatımlar ile katalog içerisinde yer almaktadır. Reklam fotoğrafçısı tarafından hazırlanan kataloglar, firma beklenti ve istekleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bu da ortaya kaliteli, profesyonel ve anlaşılır bir çalışma çıkmasını sağlamaktır.

Mekan Fotoğraf Çekimi

Mekan fotoğraf çekimi, firmanın tanıtım ihtiyacını karşılamak üzere gerçekleştirilmektedir. Mekan çekimleri, ticari sektör içerisinde yer alan işletme, mimarlık, tekstil ve teknoloji firmalarına sağlanan bir hizmettir. Reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen mekan çekimleri, firmaların iş devamlılığı ve prestiji için önem taşımaktadır. Mekanın mimari yapısı, çalışma ortamı, mobilya ve dekorasyon özellikleri, mekan çekimleri içerisinde yer alan unsurlardır. Bu görseller, fotoğraflar aracılığı ile müşterilere sunulmaktadır. Müşteriler, görseller ile birlikte firma hakkında bilgi sahibi olurken, tutum ve davranışları da şekillenmektedir. Böylelikle iş yaşamı için prestij sahibi olan firma, bir marka ismi olarak müşterilerin aklında yer edinmektedir.

Tanıtım ve Katalog Çekimi

Katalog çalışmaları, firmaların sektör içerisine sunduğu kalıcı ve etkili çalışmalardır. Her kurumsal firmanın basılı ve sanal katalog çalışması bulunmaktadır. Firmanın müşterilere tanıtılmasını sağlayan kataloglar, firma hakkındaki bilgi ve görselleri de somut olarak sunmaktadır. Müşteri ve rakip firmalar arasında prestijin artmasını, iş devamlılığının sağlanmasını ve güvenilirliği etkileyen kataloglar, profesyonel olarak tasarlanmaktadır. Reklam fotoğrafçısı tarafından yapılan fotoğraf çekimleri, katalog tasarımları içerisinde kullanılmaktadır. Katalog tasarımı, reklam ajansı tarafından profesyonel bir biçimde hazırlanmaktadır. Belirli bir süreç içerisine yayılan tasarım aşaması, firma sahiplerinin istek ve beklentileri doğrultusunda yapılmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: