Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

NEF Teknoloji Ürün ve Video Tanıtım Çekimi

NEF Teknoloji Ürün ve Video Tanıtım Çekimi

NEF Teknoloji Ürün ve Video Tanıtım Çekimi ile firmanın kuruluşundan itibaren geliştirdiği ürün ve hizmet kalitesini, kitlelere aktaracak bir çalışma gerçekleştirdik. Firmanın sahip olduğu tüm ürünler, kablo ve çekirdek sistemlerinden itibaren, fotoğraf karelerine aktarılarak, kaliteli ve güvenilir bir tanıtım aracı oluşturuldu. Ürün fotoğraf çekimi kategorisinde yer alan çekim, firmanın sahip olduğu İnternet sitesi, katalog çalışması, broşür ve reklam araçları üzerinde kullanılmaktadır. NEF Teknoloji firmasının kuruluşundan itibaren yapmış olduğu çalışmalar, ürün üretimleri ve hizmet alanını konu alan katalog çalışması için ajansımız ile ortak bir çalışma gerçekleştirildi. Tüm fotoğraf çekimleri ve katalog çalışmasının yanı sıra firmanın uygulanabilir sistemi olan araç kontrol sistemlerini en iyi biçimde anlatacak ve uluslararası alandaki müşterilerine aktaracak olan tanıtım film çekimi de NESS Reklam tarafından gerçekleştirildi.[/vc_column_text][/vc_column]

NEF Bilişim Teknolojileri Firması Hakkında,

NEF Bilişim Teknolojileri, çağın yeni teknolojilerini günlük hayatın parçası olarak kullanılabilir hale getirme amacı ile kurulmuştur. Firma, kuruluşunun ilk yıllarında geliştirdiği ekran sistemleri ile iş dünyasının özel kullanım alanlarına yönelmiştir. Sonraki yıllarda değişik proje fikirleri ve çalışmaları ile araç kontrol sistemlerinden simülasyon ortamına kadar yayılmıştır. Günümüzde ise yaşamın ihtiyaçları tespit ederek stabil ve kolay çözümler üreten sistemler üzerinde çalışmaktadır. Metal ve ahşap işleme, kablo gruplama alanlarında tecrübeler edinen firma üretim alanını genişletmiştir. NEF Teknoloji, kendi sektöründe ve uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok firmanın ürün sağlayıcısı konumundadır. NEF Bilişim Teknolojileri’nin inovatif ürünleri, toplamda 13 ülkede satışa sunulmakta ve kullanılmaktadır. NEF bilişim teknolojileri firması müşterilerinin güven ve yakınlık hissi ile her geçen gün daha çok gelişmektedir.

NEF Bilişim Teknolojileri, Araç Kontrol Sistemleri Tanıtım Filmi

NEF Teknoloji, günlük yaşamın ihtiyaçlarına yönelik olarak yaptığı ve üretiği sistemler arasında araç kontrol sistemini de eklemiştir. İş dünyasının, günlük yaşamın ve güvenilir teknolojinin tüm olanaklarını içerisinde barındıran bir bilişim teknolojisi olarak NEF, inovaasyon çalışmalarını devam ettirmektedir. Ürünlerinin üretimini yaparken, altyapılarını ve çekirdek malzemelerini de kendisi üretmektedir. Tüm donanımın firmaya ait olduğu ürün ve hizmetler, kaliteli ve güvenilir kullanımı ile uluslararası alandaki müşterilere ulaşmaktadır.

NEF Teknoloji firmasının araç kontrol sistemleri tanıtımı için bir video çekim çalışması gerçekleştirdik. Mercedes Benz V-Class & Sprinter Vip aracı üzerinde uygulanan kontrol sistemini, müşterilere anlaşılır biçimde ifade ettik.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: