Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Moda Fotoğrafçısı

Moda Fotoğrafçısı, başta tekstil olmak üzere kozmetik, bakım ve aksesuar ürünlerinin tanıtımının gerçekleştirilmesi için hizmet vermektedir. Reklam, tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarına yönelik olarak yapılan moda fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Moda fotoğrafçısı kavramı, reklam fotoğrafçısının sağlamış olduğu hizmetler arasında bulunan tekstil ve model çekimlerine bağlı olarak doğmuştur. Moda sektörünün geniş bir alanı içererek, pazar piyasasının uluslararası olması, reklam unsurunun da genişlemesine neden olmaktadır. Moda sektörü içerisinde yer alan firma ve markalar, reklam ve tanıtım unsuruna büyük bir önem vererek bütçe ayırmaktadır. Bu nedenle firmalar, profesyonel reklam fotoğrafçısı ile birlikte çalışmaktadır. Fotoğraf çekimleri, firmaların E-ticaret sitelerinde, katalog çalışmalarında, tanıtım ve reklam afişlerinde yer almaktadır. Çekimler, kullanılacağı ortam ve platforma, firmanın özelliklerine, ürün konseptlerine göre şekillenmektedir.

Moda Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğraf çekimleri, moda sektörü içerisinde yer alan firmaların reklam ve tanıtım unsurlarını gerçekleştirmek üzere yapılmaktadır. Tekstil, ayakkabı, aksesuar ve kozmetik firmaları, moda fotoğraf çekimi hizmetinden yararlanmaktadır. Moda unsurunun sürekli olarak yenilerek genişlemesi ve uluslararası alanda yer alması, reklam çeşitliliğinin ve imkanlarının da artmasını ön görmektedir. Profesyonel reklam fotoğrafçısının farklı sektörler içn sağladığı hizmetler arasında moda fotoğraf çekimi de bulunmaktadır. Moda çekimlerinin her biri birbirinden farklı özelliklere ve konseptlere sahip olarak gerçekleştirilmektedir. Stüdyo ortamında veya dış mekanda yapılan çekimler, ürünlerin türüne göre seçilen konseptler ile gerçekleştirilmektedir. Çekimler, firmanın isteğine bağlı olarak model eşliğinde veya çeşitli aksesuarlar kullanılarak organize edilmektedir.

NESS Reklam ve Moda Çekimi

.NESS Reklam, firma ve markalara sağladığı fotoğraf çekimi hizmeti içerisinde moda çekimlerine büyük bir alan ayırmaktadır. Tekstil, kozmetik ve aksesuar sektörü içerisinde yer alan firmalar ile birlikte çalışan NESS Reklam, fotoğraf çekimlerini stüdyo ortamında veya dış mekanlarda gerçekleştirmektedir. Çekimlerin türü ve konsepti firmanın istek ve beklentilerine, ürün çeşitliliğine ve kullanılacağı ortama göre değişim göstermektedir. NESS Reklam Ajansı, fotoğraf çekim hizmetinin yanı sıra katalog tasarımı alanında da faaliyet göstermektedir. Katalog tasarımları, çekimler ile bir bütün olarak uzun soluklu ve kalıcı çalışmaların imzasının atılmasını sağlamaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: