Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Mixplate Menü Fotoğraf Çekimi

Mixplate Menü Fotoğraf Çekimi,

Firmanın sahip olduğu yemek çeşitliliğinin menü ve katalog çalışmalarında, tanıtım araçları ve internet sitesi üzerinde yer alması için yapılmıştır. Alışveriş merkezi içerisinde yiyecek ve içecek bölümünde yer alan Mixplate firması, menü içerisinde bulunan yemek çeşitliliğini müşterilere görsel olarak aktarmak için NESS Reklam Ajansı ile birlikte çalışmıştır. Menü fotoğraf çekimi adı altında gerçekleşen yemek çekimleri, restaurantın tanıtım afişlerinde, menü ve katalog çalışmalarında, internet platformunda kullanılmaktadır. Açık ve anlaşılır bir konsept ile çekilmiş olan yemek fotoğrafları, müşteriler ile restaurant arasındaki ilk iletişimi sağlamaktadır. Görsel sunumlar, müşterilerin tercihleri ve siparişleri üzerindeki en büyük etkiyi yaratmaktadır. Bu nedenle firmalar, menü ve yemek fotoğraf çekimlerine büyük bir önem vermektedirler.

.NESS Reklam ve Menü Çekim Hizmeti

NESS Reklam Ajansı bünyesinde yer alan çekim hizmetleri arasında menü ve yemek fotoğraf çekimleri de yer almaktadır. Restaurant, otel ve gıda firmaları için verilen yemek fotoğraf çekim hizmeti, ayrı bir kategori altında bulunmaktadır. Fotoğraf çekimlerinin kategorilere ayrılması ile yemek fotoğrafçılığı ve gıda fotoğrafçısı alanı doğmuştur. Bu da reklam ajanslarının bünyesine eklenerek hizmet vermesini gerekli kılmıştır. NESS Reklam Ajansı kurulduğu tarihten itibaren yemek fotoğrafçılığı alanında çeşitli restaurant ve firmalar ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Mixplate restaurant firması da ajansın referans firmaları arasında yer almaktadır. Mixplate çekimleri, firmanın mekanında, beyaz zemin üzerinde gerçekleştirilerek, sade ve anlaşılır olması esas alınmıştır. Gerçekleştirilen çekimler, menü ve tanıtım araçları üzerinde kullanılmıştır.

Yemek Menü Fotoğraf Çekimi

Menü fotoğraf çekimi, restaurant firmalarının sahip oldukları yemek çeşitliliğinin menü içerisinde görsel olarak yer alması amacı ile yapılmaktadır. Menü çekimleri kategorisi altında çekilen fotoğraflar, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır. Fotoğraf çekimleri, firmanın istek ve beklentilerine göre şekillenen konseptler ile gerçekleştirilmektedir. Mixplate firması, menüde yer alacak olan yemek servislerinin sade ve anlaşılır biçimde anlaşılmasını sağlayacak bir konsept tercih etmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: