Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Mekan Çekimi Fiyatları

Mekan Çekimi Fiyatları, çekimi yapılan mekanın büyüklük ve özelliklerine, ayrıca fotoğraf kare sayılarına göre değişim göstermektedir. Bu nedenle gerçekleştirilen her mekan fotoğraf çekiminin fiyatlandırması farklı olmaktadır. Mekan fotoğraf çekimleri, işletmeler ve şirketlerin reklam araçlarının başında gelmektedir. Mekan tanıtımlarının yapılması için gereken tek unsur, kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştirilmiş fotoğraf çekimleri olmaktadır. Restaurant, otel, mimari yapılar, atölye ve fabrikalar, mekan fotoğraf çekimleri kategorisine giren işletmelerdir. Mekan çekimleri iş devamlılığını sağlarken, sektörün önde gelen isimleri arasında da yer almayı sağlamaktadır. Mekan fotoğrafları, işletmenin müşterilere ulaşma aracı olurken, prestijini de arttırmaktadır.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Mekan fotoğraf çekimi, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimleri, firmanın beklentileri doğrultusunda yapılmaktadır. Mekanın mimari yapısı, dekorasyon ve dizaynı, çalışma ortamı gibi unsurlar, fotoğraf karelerinde yer almaktadır. Mekan çekimlerinde çekimi yapılacak olan ortam, çeşitli kadraj açıları ile fotoğraf karelerine aktarılmaktadır. Her mekan için farklı bir çekim konseptinin ve çeşidinin olması, ücretlerin de bu unsurlar çerçevesinde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Mekanın yapısı, büyüklüğü, özellikleri ve fotoğraf karelerinin adeti, belirlenen fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Fiyatlar, çekimler gerçekleştirilmeden önce firma ve fotoğrafçı arasında yapılan iletişim içerisinde belirlenmektedir. Bu nedenle çekimin tüm unsurları ve konsepti önceden belirlenerek bu aşamalar uygulanmaktadır.

NESS Reklam Ajansı, 2007 tarihinden itibaren mekan fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir. Mekan çekimleri, katalog ve dergi çalışmalarında, internet platformlarında ve reklam araçları üzerinde kullanılmak üzere gerçekleştirilmektedir. NESS Reklam, bünyesinde elliyi aşkın firma ile mekan fotoğraf çekimi gerçekleştirerek referansları arasına eklemiştir. Mekan çekimleri arasında otel, residence, mimarlık ofisi, şirket, tekstil atölyesi ve restaurant firmaları bulunmaktadır. Her mekan için farklı çekim konseptleri, boyutları ve kadraj açıları kullanılmaktadır. Yamans İnşaat, İdil Banu, Hotel Goldenway, Vny İnşaat, Period Pwf, Luxx Otel, Hotel Evsen, Dusa İnşaat, Özyurtlar İnşaat,  Enya İnşaat, Bzg Mimarlık, Arcade Hotel, Özcan Aydınlatma, Darwish Suites Hotel ve Artaş İnşaat firmaları, NESS Reklam referans isimleri arasında yer almaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: