Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Lotuslab A.Ş Katalog Tasarımı

Lotuslab A.Ş Katalog Tasarımı, NESS Reklam bünyesinde yer alan katalog fotoğraf çekimi ve tasarımı hizmetleri arasında bulunmaktadır. Gıda analiz laboratuvarı Lotuslab, iş ve hizmet süreçlerini esas alan katalog çalışması için NESS Reklam ajansı ile birlikte çalışmalar sürdürmektedir. Firmanın laboratuvar ve iş merkezi, sahip olduğu iş sürecinin kalite ve güvenilirliğini anlatan katalog çalışması, NESS Reklam tarafından tasarlanmıştır. Katalog, firmanın çeşitli iş ve hizmet süreçlerine ait fotoğraf çekimlerinden ve gerekli analiz raporlarından oluşmaktadır. Katalog, firmanın beklentilerine ve içerisinde bulunduğu sektörün özelliklerine göre düşünülerek dizayn edilmiştir. Çalışmanın ana fikri, firmanın sektör içerisindeki konum, bilgi, düzey ve iş alanını kalıcı bir biçimde ortaya koymak olmuştur. Katalog sayfalarının her birinde firma laboratuvarına ait fotoğraflar ve açıklamaları yer almış, renk tercihleri laboravutar konseptine uygun olarak mavi ve beyaz olmuştur.

Lotuslab Katalog Çekimi ve Tasarımı

Lotuslab, 3. Taraf Bağımsız Gıda Analizleri Laboratuvarı olarak 6 Temmuz 2015 tarihinde ticari yaşamına başlamıştır. Firma, gıda analiz laboratuvarı olarak kurulmuş ve sürekliliği devam etmiştir. Bahçeşehir yerleşkesi içerisinde yer alan Lotuslab, toplam olarak 1000 m² alanda konumlandırılmıştır. Laboratuvar firması Satınalma, Kalite Yönetimi, 7 farklı laboratuvar birimi ve İş Geliştirme & Pazarlama olarak toplamda 3 adet farklı departmana sahiptir. Lotuslab, birden fazla çeşidi olan çok yönlü gıda analizlerini gerçekleştirmektedir. Firma, ofis ve laboratuvar birimlerini iş güvenliği ve sağlığı uygulamaları kapsamında, çalışan ergonomisi ilkesine uygun olarak oluşturmuştur. Firma, 2 yıllık deneyim ve tecrübesi ile iş yaşamında güvenilir, yenilikçi ve devamlı olarak yer almaya devam etmektedir.

.NESS Reklam ve Katalog Tasarım Hizmeti

NESS Reklam, ürün ve katalog fotoğraf çekim hizmetini sağladığı firmalar ile birlikte çalışmalarını sürdürerek katalog tasarımı da yapmaktadır. Çekimi yapılan ürün, mekan, kurumsal ve hizmet fotoğraf çekimleri, katalog çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Firmaların sektördeki kalıcılığını destekleyen kataloglar, beklenti, sektör ve hizmet alanına göre şekillenmektedir. Katalog tasarımı, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından firmanın tüm özellikleri ve beklentileri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyeti esas alınmakta, yapılan çalışmalar beklentileri ve hedeflenen unsurları karşılamaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: