Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

NES Reklam, Kurumsal Bilgiler Nes Tanıtım

NESS Reklam Nasıl Doğdu ?

NESS Reklam Ajansı, 2007  yılında profesyonel anlamda fotoğrafçılığa başlayan Erşan ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. conNESS Markasını oluşturmadan önce sektör içinde ve diğer çalıştığı sektörlerde ersansahinbas.com olarak markalaşmış ve referans olarak bünyesine British American Tobacco, Dardanel ve Armine gibi büyük köklü firmaları katmıştır. ersansahinbas.com Projesini yalnız olarak 3 yıl boyunca sürdürüp bünyesinde referans firmaların büyüklüğüne göre kendi şirketi içinde 2’inci Markayı yaratma kararı almış olup “NESS” Markasını kurmuştur. Tüm işlerine ve fotoğraf çekimlerine kurumsal olarak profesyonel ekip ile .NESS Reklam adı altında devam etmektedir.

NESS Reklam Ne Yapar ?

NESS Reklam şuanda mevcut olarak online olan tekstil, aksesuar, ve hizmet sektöründe olan aktif olarak çalışan internet platformaları için ürün fotoğraf çekim hizmeti vermektedir. Ayrıca bir çok limited ve anonim şirketilerinin prestiji ve tanıtımı için katalog çalışmaları ve reklam fotoğraf çekimleri gerçekleştirmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: