Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çalışmaları

Tanıtım Filmi, firmaların kurumsal kimliklerini, ürün ve hizmetlerini hedef kitleye ulaştırmak için, profesyonel olarak hazırlanan çalışmalardır. Tanıtım filminde yer alan ürün, hizmet veya iş alanı, doğru anlatım teknikleri ile müşterilere ve sektörde yer alan firmalara sunulmaktadır. Firmanın kalite ve prestijini yansıtan tanıtım filmleri, çeşitli reklam araçları, seminer, toplantı ve İnternet sitesinde kullanılmaktadır. Tanıtım ürünleri olan profesyonel fotoğraflar ve yazı metinlerine ek olarak hazırlanan kurumsal tanıtım filmleri, firmanın daha anlaşılır, güvenilir ve açık bir biçimde ifade edilmesini sağlamaktadır. Tekstil, aksesuar, moiblya ve teknoloji firmaları, laboratuvar ve fabrikalar, tanıtım videolarına ihtiyaç duymaktadır. Fotoğrafların yetersiz kaldığı ya da güçlendirilmek istendiği tanıtımlar için video çekimleri ve filmleri, en doğru tanıtım unsurlarından biri olmaktadır.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekim Hizmeti

Kurumsal firmalar için hazırlanan tanıtım video ve filmleri; ürün, hizmet, üretim ve iş alanını içerisine almaktadır. Üretim firmalarının yaptıkları işi anlatmaları için yetersiz kalan fotoğraf çekimlerinin yerini tanıtım filmleri yer almaktadır. Ürünlerde kullanılan malzemeler, el işçiliği ve çalışan titizliği, hazırlanan videolar ile bir bütün olarak yansıtılmakta ve firmanın prestijini, sektördeki güvenilirliğini arttırmaktadır. Fabrika ve laboratuvar ortamları, tanıtım filmi hizmeti alan firmaları başında gelmektedir. Halkın göremediği bir arka yüz olan fabrika ve laboratuvar çalışmaları, tanıtım video çekimi ile birlikte aktarılmaktadır. Kurumun çalışma alanı, üretimi, kontrol ve denetimi, kalite ve güvenilirliği, video çekiminde anlatılanlar ile doğru orantılı olarak müşterilere sunulmaktadır. Video çekimleri, profesyonel reklam ajansı bünyesinde bulunan reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ness Reklam ve Firma Tanıtım Film Çekimleri

Ness Reklam Ajansı hizmetleri arasında yer alan Video Çekimleri, kurumsal firmaların tanıtım filmlerinin profesyonel olarak hazırlanmasına dayanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin anlatıldığı tanıtım videoları, aynı zamanda firmanın kurumsal kimliğini, kalite ve prestijini de kitlelere aktarmaktadır. Lotuslab A.Ş, Maglieriapelle Shoes, Period Mimarlık Fabrikası ve NEF Bilişim Teknolojileri, Ajans bünyesinde bulunan referans firmalar arasında yer almaktadır.

Lotuslab A.Ş firması, Bağımsız Gıda Analizleri Laboratuvarı olarak ticari hayatına başlamıştır. İstanbul Bahçeşehir semti yerleşkesinde bulunan firma, toplamda 1000 m² alanda kurulmuştur. Şirket, Kalite Yönetimi ve İş Geliştirme & Pazarlama ve Satın alma olarak 3 farklı departmana ve 7 farklı laboratuvar birimine sahiptir. Çok yönlü ayrıntılı gıda analizlerinin yapıldığı laboratuvar birimlerini, iş güvenilirliği ve sağlığı unsurlarının faaliyetlerini esas alan Lotuslab, çalışan ergonomisi kavramına uygun biçimde oluşturmuştur.

Ahşap Pencere Üretimi

Period Mimarlık sektöre ilk adımını 1989 yılında restorasyon projeleri üreterek başlamıştır. Firma kuruluşunun hemen ardından önemli binaların restorsyon ve rölöve projelerine imza atmıştır. 1994 yılına kadar ayı hedef ve hizmet ile devam eden Period Mimarlık, şirket bünyesine Period Ahşap İşleri Atelyesi’ni ekleyerek, uygulamalı çalışmalar da gerçekleştirmiştir. 2004 yılında ise, yeni bir yapılanmaya adım atarak İstanbul Sancaktepe’de bulunan 5000 m² büyüklüğündeki fabrikasında endüstriyel ahşap pencere üretimine başlamıştır. PeriodPWF firması ile Pencere üretim sektörüne katılan Period Mimarlık, kendi alanında Türkiye’nin ilkleri arasına girmiştir.Maglieriapelle, bir doğuş deri markası olarak ürünlerinin üretimini Türkiye’de gerçekleştirerek yurt dışı ve yurt içi pazarına sunmaktadır. Gerçek deri kullanarak ayakkabı üretimini gerçekleştiren MaglieriaPelle markası, kaliteli el yapımı ayakkabılarını ile uluslararası alandaki müşterilerine sunmaktadır. Türkiye el yapımı ayakkabı üretimi yapan seçkin firmaların başında gelen MaglieriaPelle, özel olarak tedarik edilen deri parçalarını kullanmaktadır.Kontrol Sistemleri, Mercedes Benz V-Class

NEF Bilişim Teknolojileri, günümüz teknolojilerini günlük hayatın kullanılabilir bir parçası haline getirme amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda geliştirdiği ekran sistemleri ile özel kullanım alanlarına hitap ediyordu. İlerleyen yıllarda ise araç kontrol sistemleri simülasyon ortamına kadar girerek birden farklı projeler geliştirdi. Son yıllarda değişen ve gelişen çizgisi ile günlük yaşamın ihtiyaçlarını tespit ederek kolay ve stabil çözümler bulma üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Gelişme aşamalarında ahşap ve metal işleme, profesyonel kablo gruplama alanında ağını genişletmiştir.
Global çalışmalar yürüten NEF Bilişim Teknolojileri, yerli ve yabancı firmanın ürün sağlayıcı olarak, ürünleri 13 ülkede satışa sunulmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: