Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

tanıtım çekimi

Kurumsal Fotoğraflar

Kurumsal Fotoğraflar, şirket ve firmaların vizyon, misyon, çalışan portföyü ve kurumsal kimliğinin müşterilere ve ticari sektöre yansıtıldığı görsellerdir. Kurumsal firmalar, iş devamlılığını ve ticari yaşamını sürdürmek için kurumsal fotoğraf çekimlerinden yararlanmaktadır. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, şirketin sahip olduğu özellikleri kapsamaktadır. Yönetici ve personel portföyü, ürün çeşitliliği, hizmet ve faaliyet alanı, mekan mimarisi gibi unsurların her biri, kurumsal fotoğraf ismi altında birleşmektedir. Fotoğraflar, firmanın internet sitesinde, E-ticaret platformlarında, katalog, dergi ve broşür çalışmalarında yer almaktadır. Kurumsal fotoğrafların amacı şirket ve iletişim kuracağı kitleler arasındaki bağı kurmaktır. Fotoğraflar ile birlikte ticari ilişkiler kurumsal bir çerçeve kazanır ve müşteriler firma hakkında güvenilir görsel anlatımlara sahiptir.

Kurumsal Katalog Çekimi

Kurumsal fotoğraf çekimleri, firma ve şirketlerin oluşturdukları katalog çalışmalarında yer edinmektedir. Basılı ve sanal olarak tasarlanan kataloglar, şirketin kurumsal kimliğinin bir anlatımı ve göstergesi olmaktadır. Bu nedenle katalog çalışmalarında yer alan öncelikli fotoğraflar, kurumsal çekimlerdir. Şirketin vizyon ve misyonu, yapısı, faaliyet ve iş alanları, çalışan ve yöneticileri, fotoğraf kareleri içerisinde bulunmaktadır. Profesyonel olarak her detayın yer aldığı çekimler, katalog çalışmalarında kullanılarak müşterilere ulaşmaktadır. Fotoğrafların amacı şirketin sahip olduğu tüm özellikleri, sözlü anlatımların yanı sıra görsel olarak kitlelere aktarmaktır. Bu nedenle fotoğraflar, profesyonel ve bilinçli olarak oluşturulmaktadır.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi, NESS Reklam

NESS Reklam, fotoğrafçılık hizmetleri arasında kurumsal fotoğraf çekimlerine yer vererek çeşitli firmalar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsal fotoğrafçılık ismi ile hizmet veren ajans, şirketin mekan, yönetici, çalışan, ürün ve hizmetlerini içerisine alan çekimler sunmaktadır. Kurumsal çekimler, şirket mekan, ofis, atölye, hizmet alanı ve fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Çekimler, firmanın istek ve beklentileri doğrultusunda planlanarak fotoğrafçının teknik bilgi ve deneyimi ile bütünleşmektedir. Wirtgen Group, Transfer Vip, Ateş A.Ş, 360 Plus Media, İdsize.com, Mimtur Turizm, Lotuslab ve Sancak Air firmaları NESS Reklam kurumsal fotoğraf çekimi referansları arasında bulunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: