Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

servis katalog çekimi

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri

Kurumsal fotoğraf çekimleri, başta web siteniz olmak üzere, katalog ve sosyal medya araçlarınız için yapacağınız en önemli adımlardan biridir. Kurumsal fotoğraf çekim hizmetini, Şirketinizin kurumsal kimliğini müşterilerinize aktarmak için alırsınız. Şirket kurucu ve yöneticileri, tüm bölümlerin başındaki bireyler ve diğer tüm çalışanlar kurumsal fotoğraf çekiminde yer alır. Kurumsal kimliğin yansıtılması, internet sitesinde ve diğer mecralarda kullanılan yönetici-çalışan fotoğrafları ile gerçekleştirilir.

Kurumsal Fotoğraf Çekiminin Amaçları Nelerdir?

Kurumsal fotoğraf çekiminin öncelikli amacı, şirket yöneticileri ve diğer tüm çalışanların kimliğini müşterilere iletmektir. Bireylerin şirkette veya faaliyet alanında çekilen fotoğrafları, firmanın kurumsal kimliğini ortaya koyar ve güvenilirliği arttırır. Şirketin çalışma alanları, faaliyet gösterdiği yerler de kurumsal fotoğraf çekimi kategorisinde yer alır. 

Kurumsal Fotoğraf Çekimine Kimler İhtiyaç Duyar?

Uluslarası alanda çalışamalar yürüten şirketler için kurumsal fotoğraf çekimi en büyük gerekliliklerden biridir. Şirketin güvenilir olması ve tanınmasını sağlar. Yurtiçinde faaliyet gösteren büyük ve küçük çaplı firmalar da sektörde daha kalıcı ve güvenilir bir yer edinmek için kurumsal fotoğraf çekimine ihtiyaç duyarlar. Bir internet siteniz, basılı veya online kataloğunuz, sosyal medya araçlarınız varsa, kurumsal fotoğraf çekimi yaptırmanız da kaçınılmazdır. Kurumsal fotoğraf çekimlerimiz ile vizyonunuzu, misyonunuzu ve pazar hacminizi ortaya koyabilirsiniz. Bu nedenle tekstilden sanayiye, elektronikten aksesuara kadar tüm sektörlerin içerisinde bulunan firmaların kurumsal fotoğraf çekimi yaptırmaları şarttır. 

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri Nerelerde Kullanılır?

Web siteniz, e-ticaret siteleriniz, basılı ve online kataloglarınız, reklam araçlarınız ve broşür gibi yayınlarınız kurumsal fotoğraf çekimlerinizi kullanacağınız başlıca mecralardır. Değişen ve dönüşen iş hayatı içerisinde aktif olarak kullanmanız gereken sosyal medya araçlarının (facebook, instagram, youtube, twitter, linkedin vs) tamamı da kurumsal fotoğraf çekimlerinizi kullanmanız gereken birer ortamdır. Yer aldığınız tüm sanal ortamlarda, kurumsal fotoğraflarınızı müşterileriniz ile paylaşmalısınız. Müşterileriniz sizi, sosyal medya üzerinden tanımaya çalışacak ve inceleyecektir.

Kurumsal Fotoğraf Çekimlerini Gerçekleştirdiğimiz Referans Firmalar

NEF Teknoloji, Uyar Saraciye, Edda Concept, Arda Ev Tekstili, Broche Tekstil, Mappro World, Vepan, Eko Faktoring, Mimtur Turizm ve daha birçok firmanın kurumsal fotoğraf çekim hizmetini üstlendik. Referanslarımız menüsünden çalıştığımız diğer firmaları inceleyebilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: