Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Kromar Civata Ürün Fotoğraf Çekimi

Kromar Civata Ürün Fotoğraf Çekimi, firmanın sahip olduğu ürün çeşitliliğinin tanıtılması ve satışa sunulması amacı ile yapılmıştır. NESS Reklam referansları arasında bulunan Kromar Civata, kaliteli ürün üretimi ile sektörde yer alan firmalardan biridir. Tamirat, üretim ve parça bütünleme için oluşturulan civata ve diğer metal parça ürünleri, E-ticaret platformu ile satışa sunulmaktadır. Firmanın internet sitesinde yer alan ürün çekimleri, katalog, broşür ve dergi çalışmalarında da yer almıştır. Böylelikle ürün çekimleri, firmanın sahip olduğu birçok platform ve basılı yayında yer edinmiştir. Böylelikle yapılan fotoğraf çekimleri çok yönlü olarak firmanın ihtiyaç duyduğu birden çok gereksinime, tanıtım ve pazarlama unsurlarına cevap vermiştir.

Civata Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğraf çekimi, firma ve markaların sahip olduğu ürün çeşitlerini ve yelpazesi müşterilere ulaştıracak en önemli araçtır. Firmanın sektör ve müşteri alanındaki tanıtım, pazarlama ve satışı unsurları yapılan fotoğraf çekimleri ile gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin hedeflenen pazarda yer alarak satışlarının yapılması, ürün çekimlerinin anlatımı ve yansıttıkları ile doğru orantılı olmaktadır. Bu nedenle firmalar tanıtım aracı olan ürün çekimlerine büyük önem vererek belirli bir bütçe ayırmakta ve emek harcamaktadır. Ürün fotoğrafları, internet satış platformları, tanıtım mecraları, katalog çalışmaları ve diğer reklam araçlarında yer almaktadır.

Katalog Fotoğraf Çekimi

Katalog fotoğraf çekimi, iş sektörleri içerisinde yer alan firmaların hizmet, ürün, mekan ve faaliyet kapsamlarının fotoğraflar aracılığı ile müşterilere aktarılması ve tanıtımın sağlanması amacı ile yapılmaktadır. Katalog fotoğraf çekimleri, firmanın tanıtımının yapılmasının yanında kurumsal kimliğini de ortaya koymaktadır. Katalog çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri mekan, ürün, tekstil ve inşaat gibi kategoriler içerisinde bulunmaktadır. Katalog çekimlerinin amacı firmanın sahip olduğu ürün, hizmeti üretim ve iş alanını bir bütün olarak fotoğraf kareleri ile müşterilere aktarmaktır. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılan katalog çekimleri, birbirinden farklı anlatım, hikaye ve konseptlere sahip olmaktadır. Çekimlerin tamamlanmasının ardından belirli düzenlemeler gerçekleştirilir ve katalog tasarlanır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: