Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Kimyasal Ürün Fotoğraf Çekimi

Kimyasal Ürün Fotoğraf Çekimi, sanayi ve ticaret alanında yer alan firmaların ürünlerinin tanıtılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Sanayi alanına yer alan firma, fabrika ve atölyelerin kullandığı kimyasal ürünler, üretimden sonra tanıtıma sunulmakta ve böylelikle satış unsuru sağlanmaktadır. Kimyasal ürünler içerisinde yapıştırıcı, temizlik, mastik ve köpük malzemeleri yer almaktadır. Kimyasal ürünler ayrıca dolgu ve izolasyon gibi alanlar için de ihtiyaçları karşılamak için üretilmektedir.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğraf çekimi, firma ve markaların katalog çalışmalarında, internet platformlarında, e-ticaret sitelerinde, tanıtım, pazarlama ve satışlarını gerçekleştirdikleri alanlarda kullanılmak üzere yapılmaktadır. Firmalar, sahip oldukları ürünlerin satışlarını, fotoğraflar ile yapılan tanıtım ve pazarlama olanakları ile gerçekleştirmektedir. Müşteriler ile ürünler arasındaki bağlantıyı kuran fotoğraflar, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır. Ürün çekimlerinin bilinçli, doğru, profesyonel ve kaliteli biçimde yapılması, firmanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır. Ürün fotoğrafları, farklı platformlarda, basılı yayınlarda ve reklam araçları üzerinde kullanılmaktadır. Fotoğrafların temel amacı, ürünü doğru biçimde anlatarak müşterilere aktarmak ve aradaki bağlantıyı kurarak satış unsurunu gerçekleştirmektedir. Fotoğraflar, ürünlerin satışı kadar firmanın prestiji üzerinde de etkili olmaktadır.

.NESS Reklam ve Kimyasal Ürün Çekimi

NESS Reklam ajansı kurulduğu günden itibaren çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaları referans bünyesine eklemiş ve eklemeye de devam etmektedir. Referanslar arasında bulunan sanayi ve kimya firmaları, ürün çekim hizmeti verilen firmalar olmaktadır. Ürün çekimleri de diğer kategorilerde olduğu gibi kendi içerisinde alanlara ayrılmaktadır. Bu alanlardan biri olan kimyasal ürün çekimleri, sanayi sektöründe yer alan üretim firmalarına yönelik olarak sağlanmaktadır. Firmanın ürünleri, profesyonel ve kaliteli fotoğraf karelerine aktarılarak müşterilere aktarılmaktadır. Müşteriler ile ürün arasındaki iletişimi sağlayan tanıtım fotoğrafları, iyi bir anlatıma ve görselliğe sahip olarak müşterilerin beklentilerine yanıt vermektedir. NESS Reklam Ajansı, İzoklof Kimya ve Faber Kimya markaları ile çalışarak profesyonel reklam unsurunu en iyi biçimde gerçekleştiren fotoğraf çekimleri yapmıştır. Çekimler, firmaların mekanında ve stüdyo ortamında gerçekleştirilmiş ve daha sonra belirli düzenlemeler yapılarak firmalara teslim edilmiştir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: