Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Kayıkçı Restaurant Menü Fotoğraf Çekimi

Kayıkçı Restaurant Menü Fotoğraf Çekimi, firmanın internet sitesi ve mekanda yer alan menü katalog çalışması için gerçekleştirilmiştir. Fotoğraf çekimleri, firmanın mekanında taze ve sıcak sunumlar ile yapılarak, müşterilerin ürünleri doğru algılaması sağlanmıştır. Yemekler, Kayıkçı Resaurant mekan dekorasyon ve konseptine uygun olarak mavi ve kahve renklerinden oluşan sunumlar ile hazırlanmıştır. Fotoğraf çekimlerinde, restaurantın zengin içerikli menüsünde bulunan et yemekleri ve mezeleri ön planda tutulmuştur. Firmanın otantik, retro ve sıcak yapısı, yemek sunumlarına da eşlik ederek müşterilerin dikkatini çeken ve iştahını açan fotoğrafların ortaya konulmasını sağlamıştır. Yemek ve gıda çekimlerinin en önemli özelliği de müşterilerin iştahını açarak fotoğrafta bulunan yemeğe yönelmesidir.

Profesyonel Menü Fotoğraf Çekimi

Menü fotoğraf çekimi, restaurant bünyesinde yer alan yemek, meze ve tatlı çeşitlerinin müşterilere gösterilmesi, tanıtılması ve satışa sunulması amacı ile yapılmaktadır. Satışı sağlanacak olan yemek çeşitliliği, öncelikle profesyonel fotoğraf kareleri ile müşterilere tanıtılır ve böylelikle satışının sağlanması için gerekli unsurlar hazırlanır. Restaurant menüsünde yer alan yemeklerin müşteri tarafından tercih edilmesi için kaliteli, iştah açıcı ve ilgi uyandırıcı görseller ile tanıtılması gerekmektedir. Bu nedenle yemekler özel sunumlar ile hazırlanarak profesyonel fotoğraf makinesinin kadrajına sunulur. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, menü kataloglarının yanında firmanın internet sitesinde, yemek satış platformlarında, reklam afişlerinde ve tanıtım broşürlerinde yer almaktadır. Böylelikle mekanın ve yemeklerinin tanıtımı, bilinçli reklam anlayışı ve kaliteli fotoğraflar ile yapılmaktadır.

Restaurant Menü Fotoğraf Çekimi

Kayıkçı Restaurant, İstanbul’un Fatih semtinde kurularak 2009 yılından itibaren iş yaşamına devam eden seçkin ve gözde restaurant mekanları arasında yer almaktadır. Mekanın retro ve otantik yapısı, sıcak ve samimi oluşu ile bir araya gelerek müşterilerin ilgisini çekmektedir. Balık çeşitleri ve mezelerinin ön planda olduğu Kayıkçı Restaurant, zengin et yemekleri ve ızgaraları ile de menüsünü güçlendirmektedir. Ana yemek ve meze lezzetlerinin yanı sıra sunumları da göz zevkine hitap ederek müşterilere büyük bir ziyafet sunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: