Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Katalog Tasarım Örnekleri

Katalog Tasarım Örnekleri, firmaların kurumsal kimlik ve ticari alanını yansıtan katalog çalışmaları için fikir alınan mecralardır. Kurumsal firma ve markalar, katalog tasarımları için farklı fikir ve stillere sahip olmaktadır. Katalog tasarımları da bu nedenle birbirinden farklı olarak şekillenmekte ve oluşturulmaktadır. Reklam fotoğrafçısı tarafından yapılan katalog tasarımları, firma çalışmaları için örnek olmaktadır. Bu nedenle Katalog Tasarım Örnekleri, büyük bir öneme sahip olmaktadır.

 Katalog Tasarım Hizmeti

Katalog Tasarım Hizmeti, kurumsal firmalara reklam ajansı ve fotoğrafçısı tarafından sunulmaktadır. Profesyonel olarak hazırlanan ve tasarlanan katalog çalışmaları, uzun soluklu ve kalıcı ürünler olmaktadır. Ürün, hizmet ve kurumsal kimlik özelliklerinin yer aldığı katalog çalışmaları, firma ve fotoğrafçının ortak kararı ve belirlemeleri sonucunda oluşturulmaktadır. Katalog tasarımı, firmanın tüm özellik, istek ve beklentilerinin doğru biçimde anlaşılması sonucunda oluşturulmaktadır. Firmaya ait olan fotoğraf çekimleri de katalog tasarımının en önemli unsuru olmaktadır. Firma mekanı, iş merkezi, fabrika, araç veya üretimleri, görsellere aktarılarak katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. Reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, farklı yazılı veya görsel tasarımlar ile bir bütün oluşturularak katalog çalışmasına aktarılmaktadır.

Katalog tasarımları, firmanın özelliklerine, ticari alanına, ürün ve hizmet çeşidine göre değişim gösterirken, istek ve beklentiler de son derece önemli olmaktadır. Uzun bir çalışma sonucunda tasarlanan kataloglar basılı ve sanal olarak kullanılmaktadır. Bu da firma için kalıcı, güvenilir ve somut bir tanıtım alanı oluşturmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: